Zajímá mě
2. října 2020
2. října 2020

Září: E-commerce události v Evropě

< 1 min čtení

Kvůli pandemii nového koronaviru byla v posledních měsících zrušena řada významných událostí. V Evropě se ale v září můžete zúčastnit několika virtuálních událostí souvisejících s e-commerce. 

2.–3. září: Internet Retailing Expo

IRX je místo, kde dochází k propojení maloobchodu s technologickými firmami. Připravte se na setkání s klíčovými hráči, od předních maloobchodních prodejců ve Velké Británii až po více než 300 poskytovatelů inovativních technologií.

16.–17. září: #DMWF Virtual 2020

#DMWF Virtual 2020 je virtuální konference, která spojí více než 2 000 předních odborníků na digitální marketing po celém světě.

17.–18. září: Supply Chain Europe

Cílem Supply Chain Europe je pomáhat podnikům připravovat se na budoucnost. Diskuse se točí kolem udržitelnosti, digitalizace, snižování rizik a zaměření na zákazníka.

22.–23. září: Home Delivery World Europe 2020

Home Delivery World pokrývá témata, jako jsou doprava balíků a rozměrného zboží, data a analytika, potraviny, městská logistika, přeshraniční doručování a další.

29. září – 1. říjen: eCommerce Expo 2020

Toto virtuální vydání se zaměří na klíčové výzvy a příležitosti, které se letos objevily.

30. září: ceny eCommerce 2020

Letos jsou ceny eCommerce Awards opět rozděleny do 4 sekcí: Průmysl, Kampaně, Specialista a Obchod.

Získaj novinky ako prvý

Prihlásením sa do noviniek súhlasíš s ich odberom a týmto úprimným dokumentom, ktorý sme k ochrane osobných údajov pripravili.

Mohlo by Vás zaujímať