2min. doba čtení

Vyzkoušejte automatické bidování s nástrojem Beed

Neztrácejte čas ručním bidováním a využijte efektivní propagaci svých produktů. Nejen, že vám přivede relevantní zákazníky, ale budete mít své náklady pod dohledem. Na Heurece můžete pro automatické bidování využít hned několik nástrojů. Jedním z nich je Beed, o kterém si v tomto článku povíme více.

Vyzkoušejte automatické bidování s nástrojem Beed

Co je to bidování?

Hned na úvod bychom si měli vysvětlit, co je to bidování. Bidování, neboli bidding, je možnost zvýšit cenu prokliku (=CPC) u jednotlivých produktů, bez které se nemůžete zobrazit na prvních 4 pozicích doporučených nabídek v detailu produktu na Heurece.

Využitím biddingu můžete získat zvýšenou viditelnost vašeho e-shopu, oslovit tak více zákazníků a zvýšit konverze. Až 44 % všech prokliků na Heurece vzniká právě skrze 4 horní pozice na produktové kartě. Výhodou je také to, že váš e-shop se může umístit před ostatními nabídkami i s vyšší cenou za produkt.

K čemu slouží nástroj Beed

Beed je automatický nástroj, který spravuje pozice vašich produktů pomocí nastavených pravidel a pro maximální přesnost počítá výkon produktů podle měření Google Analytics, stejně jako vypočítá CPC pro každý produkt a doplňuje je do XML feedu.

|

10 důvodů, proč Beed vyzkoušet

  1. Umí nastavit bidding podle historických výsledků i aktuálních vlastností produktů.
  2. Předpovídá konverznost podle ceny vůči ostatním položkám.
  3. Strategii si můžete nastavit podle kategorie, výrobce i konkrétní položky.
  4. Kontroluje ceny konkurence a zohledňuje je při bidování.
  5. Umožní vám určit si maximální cenu za proklik.
  6. Zajistí bidování na konkrétní pozici.
  7. Automaticky vypíná neúspěšné položky.
  8. Vytváří pravidelné reporty efektivity a podrobné statistiky.
  9. Cenu si určuje podle počtu reálně bidovaných produktů.
  10. Přepočítává pozice až 12× denně.

Proč mám automatizovat bidování

Automatizované bidování je výrazně efektivnější. Místo rutinní ruční práce za vás vaše pozice sleduje nástroj Beed. Ten umí automaticky měnit nabídku dle vámi nastavených pravidel. Prostředí nástroje je navrženo tak, abyste s ním dokázali intuitivně pracovat. Díky tomu se tak můžete soustředit na vymýšlení nových strategií a zlepšovat své výsledky.

Více o bidování můžete najít tady.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Heureka Marketplace: cesta k vyššímu obratu
3min. doba čtení

Heureka Marketplace: cesta k vyššímu obratu

Fenomén marketplace hýbe e-commerce světem už několik let. Marketplaces postupně zavádějí i velcí hráči na trhu a oficiální i neoficiální stanoviska řady odborníků předpovídají postupnou dominanci marketplaces v online prostoru. Jak vypadá marketplace, či tržiště, nejnavštěvovanějšího českého e-commerce webu Heureka.cz? A co vám může přinést?

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+