2min. doba čtení

Heureka CSS program: lepší výsledky inzerce za nižší ceny

Největší český nákupní rádce spouští novou verzi svého CSS (Comparison Shopping Services) programu. Pojďme se podívat, co to obnáší a jaké výhody za své peníze dostanete.

Heureka CSS program: lepší výsledky inzerce za nižší ceny

Co je Heureka CSS program?

Ve zkratce služba, díky které můžete získat lepší výsledky inzerce v Shopping Ads a Performance Max kampaních. V závislosti na zvoleném balíčku pak můžete získat i celou řadu dalších výhod.

Menší náklady, větší viditelnost

Jedním ze zásadních plusů celého programu je až 20% ušetření nákladů v Shopping Ads kampaních. Heureka vás totiž neomezuje v ad spendu ani v počtu produktů, které máte v Merchant Center. A k tomu získáte v reklamní jednotce štítek „Z webu Heureka“.

Dva balíčky za nízké ceny

Oproti původnímu programu máte teď možnost vybírat dle svých požadavků a finančních možností mezi dvěma balíčky. Zatímco v základním balíčku s označením Basic a v ceně 1 000 Kč získáte obecné zvýhodnění aukcí a možné navýšení míry prokliku Shopping Ads reklam, za úroveň Plus sice zaplatíte 5 000 Kč, ale získáte i VIP podporu pro zapojený e-shop, možnost konzultace Merchant Center a Shopping Ads, doplňkový zdroj dat nebo newsletter s novinkami ze světa performance marketingu.

|

Transparentnost a podpora

Na rozdíl od jiných poskytovatelů podobných služeb se nemusíte bát, že by vás podpora odbývala či nabízela pouze obecné odpovědi. VIP podpora od Heureky vždy přichází s konkrétním řešením, a navíc je celá v češtině.

A jak už je u Heureky zvykem, neplatíte za celý program žádné skryté poplatky. K zapojení do programu ostatně ani nemusíte na Heurece být. Stejně tak se nemusíte bát, že by měla Heureka přístup do vašeho Google Ads účtu či Merchant Center.

Na závěr

Pokud hledáte spolehlivý nástroj ke zvýšení viditelnosti svých reklam, vyzkoušejte Heureka CSS program. Vybírat si můžete ze dvou různých balíčků za nižší ceny a kromě toho získáte i podporu velkého a transparentního brandu.

Více o CSS programu najdete na našem webu

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Vyzkoušejte automatické bidování s nástrojem Beed
2min. doba čtení

Vyzkoušejte automatické bidování s nástrojem Beed

Neztrácejte čas ručním bidováním a využijte efektivní propagaci svých produktů. Nejen, že vám přivede relevantní zákazníky, ale budete mít své náklady pod dohledem. Na Heurece můžete pro automatické bidování využít hned několik nástrojů. Jedním z nich je Beed, o kterém si v tomto článku povíme více.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Heureka Marketplace: cesta k vyššímu obratu
3min. doba čtení

Heureka Marketplace: cesta k vyššímu obratu

Fenomén marketplace hýbe e-commerce světem už několik let. Marketplaces postupně zavádějí i velcí hráči na trhu a oficiální i neoficiální stanoviska řady odborníků předpovídají postupnou dominanci marketplaces v online prostoru. Jak vypadá marketplace, či tržiště, nejnavštěvovanějšího českého e-commerce webu Heureka.cz? A co vám může přinést?

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+