Robo Háger
Robo Háger

Robo Háger

Marketing Director, ui42

Informace

Od roku 2016 pracuji v e-commerce agentuře ui42, kde vedu marketingové oddělení. Společně s týmem zastřešujeme komunikační aktivity značky ui42.

o ui42:

  • “uičko” je úspěšná e-commerce agentura, která působí na trhu již od roku 1997.
  • Vývoj webů, CX/UX služby, Performance marketing, SEO, Vývoj nových produktů jsou klíčové oblasti, kterým se ui42 věnuje jako one-stop shop agentura.
  • Jsme členem ADMA, SUXA (zároveň spoluzakladatel) a slovensko.digital.

o mně:

  • V minulosti jsem pracoval na několika, hlavně marketingových pozicích. Dlouhodobě jsem působil hlavně v telco byznysu a z toho hlavní část na oddělení marketingu v Slovak Telekome. Velmi cenná zkušenost z korporátního prostředí. Jako segmentový manažer jsem měl spolu s týmem na starosti klíčové propozice pro zákazníky fakturovaných a předplacených služeb.
  • Dnes v ui42 plánuji komunikační aktivity, rozpočty, strategie, řídím tým šikovných lidí, spolu píšeme články, vytváříme případové studie, (spolu-)organizujeme akce, posíláme naše řečníky na akce, vzděláváme, zastřešujeme naše sociální sítě, interní marketing atd. atd. atd.
  • Jsem ženatý, mám dvě děti.
  • Mám rád sport. Velmi. Kolo, běh, plavání, turistika. Fandím, sleduji, analyzuji, mudruji…

Znalosti v oboru

E-commerce marketing
Brand a Brandbuilding

Poslední články

Tipy pro e-shopy: Jak zvládnout TOP sezónu?
4min. doba čtení

Tipy pro e-shopy: Jak zvládnout TOP sezónu?

Než léto skončí, každému marketérovi a majiteli e-shopu začíná v hlavě svítit varovné světlo. Jedeme do sezóny! Poslední kvartál v roce je v e-commerce nejnáročnější. Vánoce a donekonečna skloňovaný Black Friday proto vyžadují pořádnou přípravu. Rádi byste do letošní sezóny šli naplno? V tom případě nezanedbejte těchto pět důležitých bodů.

Robo Háger Robo Háger
Marketing Director, ui42
Přečíst článek
Jak využít LinkedIn Ads a oslovit B2B zákazníky?
4min. doba čtení

Jak využít LinkedIn Ads a oslovit B2B zákazníky?

Na LinkedIn je největší aglomerace firem, jejich zaměstnanců a odborníků všech profesí. Lidé na této sociální síti hledají inspiraci, poučení a novinky z oboru, kterému se věnují. Patří B2B do vaší cílové skupiny? Pak vás bude zajímat 7 tipů, jak vytvářet obsah na LinkedIn a maximálně využít placenou reklamu na této sociální síti.

Robo Háger Robo Háger
Marketing Director, ui42
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+