Darko Ďurica
Darko Ďurica

Darko Ďurica

Business Development Manager

managinogroup.com/sk

+421948158152 durica@managinogroup.com

Informácie

Aktuálně pracuji v oblasti online marketingu od roku 2020 a moje začátky byly jako Account Manager pro Comparison Shopping Service (CSS) Shopping in EU. Už při CSS-ku jsem zjistil, že marketing je krásná oblast a pokud se v něm budu vylepšovat, budu moci klientům pomoci nejen s inzercí, ale také s celkovým chodem e-shopu.

Vzal jsem si to na vlastní pěst a prošel jsem si vše, co ohledně marketingu existovalo na Udemy, YouTube, přímo v Google / Microsoft a velmi rychle jsem postoupil z člověka, který řeší accounty klientů v CSS-ku na člověka, který řeší accounty v CSS-ku + Junior PPC v BlueWinston.

Kampaně v Google Ads jsem začal tvořit a optimalizovat do 3 měsíců jak jsem nastoupil do Shopping in EU a to v nástroji pro automatizaci kampaní BlueWinston. Sice jsem se tehdy ohraničoval jen na tvorbu a optimalizaci kampaní v BlueWinston, znalosti jsem neustále získával nejen od kolegů, ale také z různých jiných zdrojů.

Postupně jsem si našel vlastní styl tvorby kampaní, i když většina řekla, že to nejde. Vždy jsem bral ai dnes to stejně vnímám, že vše se může, třeba jen přijít na správný princip.

Od té doby, co jsem nastoupil do Shopping in EU, jsme se již jako firma rozrostli do Managino Group a máme pod sebou několik řešení nejen pro PPC, ale i RTB kampaně. Právě proto jsem i když má PPC nesmírně baví, přestoupil na pozici Business Development Managera pro Managino Group.

Takto mám možnost nejen pomáhat PPC a RTB teamu, ale se starám io to, abychom klientům přinášeli řešení, která reálně potřebují, svižnou komunikaci, spokojenost, výsledky a hlavně zisk.

Jaká řešení nabízíme v Managino Group?

👉 Jsme Google a Microsoft Channel Partner – Benefity pro e-shopy a agentury
👉 Automatizujeme PPC kampaně v Google a Microsoft Ads
👉 Vylepšujeme CPC při Google Shopping a P.Max kampaních
👉 Tvoříme povědomí o značce použitím Brand Awareness kampaní
👉 Pomáháme s opuštěnými košíky a remarketingem přes RTB systémy
👉 Jednoduše, staráme se o celkový chod a vylepšení e-shopů v našem regionu

Pokud potřebujete začít s online inzercí, vylepšit již běžící kampaně, nebo vysloveně začít něco nového a nechat se inspirovat neváhejte mě oslovit, rád pokecám a poradím 🙂

Znalosti v odbore

Email marketing
E-commerce marketing
Performance marketing
Social media marketing
Digital & Online marketing
B2B marketing
PPC
SEO
Analytika
UX, UI, dizajn, použiteľnosť
Expanzia e-shopu
Brand building a stratégia
Automatizácia a AI
Lead Generation

Poslední články

Jak vylepšit výkon Shopping a Performance Max kampaní v Google s pomocí CSS programu
5min. doba čtení

Jak vylepšit výkon Shopping a Performance Max kampaní v Google s pomocí CSS programu

Každý inzerent se vždy snaží optimalizovat rozpočty v kampaních tak, aby dosáhl svých cílů. Tyto cíle se u každého inzerenta liší, ať už jde o určité procento ROAS, větší prodeje, menší PNO atd. Samozřejmě není snadné dosáhnout cílů, a kromě znalostí potřebujete i nástroje, které vám pomohou splnit očekávání. Jedním z těchto nástrojů je CSS […]

Darko Ďurica Darko Ďurica
Business Development Manager
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+