2min. doba čtení

Trenýrkárna a Styx pomáhají šít „neprůstřelné vesty“ pro Ukrajinu

Každý týden vám přinášíme jednu novinku v souvislosti se situací na Ukrajině. Tento týden je o spolupráci značek Styx a Trenýrkárna.cz. Článek přinesl M-journal. 

Trenýrkárna a Styx pomáhají šít „neprůstřelné vesty“ pro Ukrajinu

Obvykle vyrábějí trenýrky, ale v současné situaci se značka Styx a e-shop Trenýrkárna.cz spojily s dílnou EMES Márie Šmakové, aby ušily neprůstřelné vesty, které posílají na Ukrajinu. Na jejich výrobu můžete přispět prostřednictvím sbírky na Donio.cz. 

Ochranné vesty se železným plechem

„Část kapacit našich dílen, které v dobách míru šily české trenky a boxerky Styx a v začátcích pandemie covidu-19 i roušky, nyní šije ochranné vesty, do kterých se vkládá železný plech a díky tomu jsou potom neprůstřelné. Posíláme je přímo na Ukrajinu, kde pomáhají chránit životy. Jedna vesta stojí zhruba 2 000 Kč,“ říká Ruslan Skopal, spolumajitel české značky Styx. 

Vesty pak pomáhají lidem, kteří jsou přímo postiženi válkou – tedy těm, kdo z nějakého důvodu nemohou opustit své domovy a pro které jsou pokračující boje a střelba na denním pořádku. Ochranná vesta jim poskytne alespoň částečnou ochranu před nebezpečími, kterým musí čelit. 

Válkou na Ukrajině trpí obyčejní lidé, a proto se do této konkrétní pomoci ukrajinskému obyvatelstvu v těchto těžkých časech může zapojit i široká veřejnost prostřednictvím sbírky na Donio.cz.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?
3min. doba čtení

Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?

V roce 2023 jsme byli svědky průlomu v generativních systémech založených na umělé inteligenci (AI), sahajícího od telefonických rozhovorů s virtuálními operátory až po automaticky personalizovaná doporučení produktů a virtuální nákupní asistenty. Algoritmy strojového učení jsou dnes všudypřítomné, ale jak se k adopci umělé inteligence ve světě módy staví čeští spotřebitelé? Jaké nové nástroje znají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+