2min. doba čtení

Trenýrkárna a Styx pomáhají šít „neprůstřelné vesty“ pro Ukrajinu

Každý týden vám přinášíme jednu novinku v souvislosti se situací na Ukrajině. Tento týden je o spolupráci značek Styx a Trenýrkárna.cz. Článek přinesl M-journal. 

Trenýrkárna a Styx pomáhají šít „neprůstřelné vesty“ pro Ukrajinu

Obvykle vyrábějí trenýrky, ale v současné situaci se značka Styx a e-shop Trenýrkárna.cz spojily s dílnou EMES Márie Šmakové, aby ušily neprůstřelné vesty, které posílají na Ukrajinu. Na jejich výrobu můžete přispět prostřednictvím sbírky na Donio.cz. 

Ochranné vesty se železným plechem

„Část kapacit našich dílen, které v dobách míru šily české trenky a boxerky Styx a v začátcích pandemie covidu-19 i roušky, nyní šije ochranné vesty, do kterých se vkládá železný plech a díky tomu jsou potom neprůstřelné. Posíláme je přímo na Ukrajinu, kde pomáhají chránit životy. Jedna vesta stojí zhruba 2 000 Kč,“ říká Ruslan Skopal, spolumajitel české značky Styx. 

Vesty pak pomáhají lidem, kteří jsou přímo postiženi válkou – tedy těm, kdo z nějakého důvodu nemohou opustit své domovy a pro které jsou pokračující boje a střelba na denním pořádku. Ochranná vesta jim poskytne alespoň částečnou ochranu před nebezpečími, kterým musí čelit. 

Válkou na Ukrajině trpí obyčejní lidé, a proto se do této konkrétní pomoci ukrajinskému obyvatelstvu v těchto těžkých časech může zapojit i široká veřejnost prostřednictvím sbírky na Donio.cz.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
4min. doba čtení

Týdenní přehled Ecommerce Bridge

Dnes vám přineseme pohled předsedy představenstva společnosti Tesco Johna Allana na současné dodavatelské praktiky, povíme si o službě Amazon Smile a prozradíme vám něco málo o novém online tržišti, které ještě letos otevře společnost Kaufland. 

Redakce Redakce
Přečíst článek