3min. doba čtení

Slovenská Alza přichází s novou službou: objednávku provedete do půlnoci, ráno ji máte v AlzaBoxu!

Alza.sk, lídr v oblasti elektroniky, spouští revoluční službu. Objednávky zadané do půlnoci jsou do AlzaBoxů doručeny následující den ráno. Tato unikátní služba je nyní dostupná po celém Slovensku.

Slovenská Alza přichází s novou službou: objednávku provedete do půlnoci, ráno ji máte v AlzaBoxu!

Objednávka do několika hodin

Zákazníci z Bratislavy, Žiliny, Košic, Prešova a Velkého Krtíše si nyní mohou na Alza.sk objednat těsně před spaním, a to až do půlnoci. Ráno jim přijde SMS s informací o doručení do vybraného AlzaBoxu. Internetový prodejce Alza.sk tak pokračuje ve svém prozákaznickém přístupu a rapidně zkrátil dobu doručení do výdejních boxů.

“Nyní máme téměř 600 boxů po celé zemi a všimli jsme si, že mnoho zákazníků objednává ve večerních hodinách s doručením do AlzaBoxů. A my je prostě nechceme nechat zbytečně dlouho čekat. Proto jsme přišli s touto unikátní službou, kdy si zákazník, který si například v Bratislavě objedná zboží ve 23:59, může druhý den v 8:00 ráno vyzvednout zboží ve svém vybraném AlzaBoxu,” říká Andrea Slaná, country manažerka Alza.sk, a dodává: “Zboží si můžete vyzvednout v AlzaBoxu, který si vyberete: “Jen pro představu, když objednávku přijmeme ve 23:59, do 4 hodin ji vložíme do boxu v Bratislavě. “Vytváříme svět, kde každý může zažít radost z nakupování myšlenkou a doručení teleportem”.

Týdenní podcast UPdate

U každého produktu, kde Alza.sk tuto službu nabízí, najde zákazník v aplikaci nebo na webových stránkách mapu s přesným časem doručení. Zákazník si navíc může zboží objednat i v pátek večer a v sobotu ráno ho najde v AlzaBoxu. Společnost doručuje do AlzaBoxů i o víkendech. Služba tedy funguje 7 dní v týdnu.

Doručení do AlzaBoxů je jedním z nejoblíbenějších způsobů doručení objednávek z Alza.sk, který si zvolilo více než 50 % zákazníků. Díky unikátnímu členskému programu AlzaPlus+ mají navíc zákazníci doručení zdarma. Objednávku si pak můžete jednoduše vyzvednout například cestou z práce. AlzaBoxy jsou také šetrnější k životnímu prostředí.

“Podle našich údajů je cesta balíku doručeného do AlzaBoxu o třicet procent kratší než cesta balíku doručeného na adresu, takže jeho uhlíková stopa je nižší,” vysvětluje Oliver Frčo, specialista na dopravu Alza.sk.

Prostřednictvím formuláře mohou lidé posílat návrhy na zřízení dalších AlzaBoxů a rozšíření unikátní doručovací služby. Společnost všechny projde a zohlední je při plánování dalších míst, kde AlzaBoxy otevře.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni
3min. doba čtení

Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni

V lednu zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárůst nových internetových obchodů, kdy meziročně vzrostl jejich počet o 30 %. Čelo kategorií letos opanoval segment hobby s 18% podílem na nově vzniklých e-shopech. Následují dlouhodobě oblíbené segmenty oblečení a potraviny. Odborníci také zejména v poslední době registrují zvýšený zájem majitelů kamenných prodejen o vstup do online […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka
2min. doba čtení

Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka

Česká e-commerce se postupně vzpamatovává z loňských poklesů, přesto se pořád potýká s několika problémy. Nedávný příchod zahraničních gigantů na český trh znamená nejen větší konkurenci, ale i drahou online reklamu. Především menší e-shopy bez marketingových agentur a specialistů mají situaci o to těžší.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+