3 min. doba čtení

Slovenská Alza přichází s novou službou: objednávku provedete do půlnoci, ráno ji máte v AlzaBoxu!

Alza.sk, lídr v oblasti elektroniky, spouští revoluční službu. Objednávky zadané do půlnoci jsou do AlzaBoxů doručeny následující den ráno. Tato unikátní služba je nyní dostupná po celém Slovensku.

Slovenská Alza přichází s novou službou: objednávku provedete do půlnoci, ráno ji máte v AlzaBoxu!

Objednávka do několika hodin

Zákazníci z Bratislavy, Žiliny, Košic, Prešova a Velkého Krtíše si nyní mohou na Alza.sk objednat těsně před spaním, a to až do půlnoci. Ráno jim přijde SMS s informací o doručení do vybraného AlzaBoxu. Internetový prodejce Alza.sk tak pokračuje ve svém prozákaznickém přístupu a rapidně zkrátil dobu doručení do výdejních boxů.

“Nyní máme téměř 600 boxů po celé zemi a všimli jsme si, že mnoho zákazníků objednává ve večerních hodinách s doručením do AlzaBoxů. A my je prostě nechceme nechat zbytečně dlouho čekat. Proto jsme přišli s touto unikátní službou, kdy si zákazník, který si například v Bratislavě objedná zboží ve 23:59, může druhý den v 8:00 ráno vyzvednout zboží ve svém vybraném AlzaBoxu,” říká Andrea Slaná, country manažerka Alza.sk, a dodává: “Zboží si můžete vyzvednout v AlzaBoxu, který si vyberete: “Jen pro představu, když objednávku přijmeme ve 23:59, do 4 hodin ji vložíme do boxu v Bratislavě. “Vytváříme svět, kde každý může zažít radost z nakupování myšlenkou a doručení teleportem”.

Týdenní podcast UPdate

U každého produktu, kde Alza.sk tuto službu nabízí, najde zákazník v aplikaci nebo na webových stránkách mapu s přesným časem doručení. Zákazník si navíc může zboží objednat i v pátek večer a v sobotu ráno ho najde v AlzaBoxu. Společnost doručuje do AlzaBoxů i o víkendech. Služba tedy funguje 7 dní v týdnu.

Doručení do AlzaBoxů je jedním z nejoblíbenějších způsobů doručení objednávek z Alza.sk, který si zvolilo více než 50 % zákazníků. Díky unikátnímu členskému programu AlzaPlus+ mají navíc zákazníci doručení zdarma. Objednávku si pak můžete jednoduše vyzvednout například cestou z práce. AlzaBoxy jsou také šetrnější k životnímu prostředí.

“Podle našich údajů je cesta balíku doručeného do AlzaBoxu o třicet procent kratší než cesta balíku doručeného na adresu, takže jeho uhlíková stopa je nižší,” vysvětluje Oliver Frčo, specialista na dopravu Alza.sk.

Prostřednictvím formuláře mohou lidé posílat návrhy na zřízení dalších AlzaBoxů a rozšíření unikátní doručovací služby. Společnost všechny projde a zohlední je při plánování dalších míst, kde AlzaBoxy otevře.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Červen přál online objednávkám služeb
2 min. doba čtení

Červen přál online objednávkám služeb

Nákup služeb v online prostředí provedlo nejvíce spotřebitelů v dosavadním průběhu roku. Podle pravidelného výzkumu Asociace pro elektronickou komerci (APEK) to v červnu bylo více než 28 % internetových uživatelů. V předchozích měsících byla obvyklá hodnota o tři až čtyři procentní body nižší.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+