2min. doba čtení

Navzdory skepsi budou Threads zřejmě přidávat Trending Topics

Šéf Instagramu Adam Mosseri oznamuje, že do aplikace Threads přidá seznam Trending Topics. Mosseri je však k přínosu této a dalších údajných funkcí skeptický.

Navzdory skepsi budou Threads zřejmě přidávat Trending Topics
Zdroj: Depositphotos

Mosseri ve svém prohlášení zdůrazňuje, že nové funkce, jako jsou seznamy, editace, trendový kanál a hashtagy, jsou sice žádané, ale v současné fázi vývoje aplikace Threads je nepovažuje za prioritu.

 

Uverejnil/-a @mosseri
Zobraziť v Threads

 

Obliba sítě roste

Podle společnosti Appfigures, která se zabývá výzkumem aplikací, byly Threads v prosinci loňského roku 4. nejlepší aplikací podle počtu stažení v Apple App Store. Celkově zaznamenala 12 milionů nových stažení. Tehdy vstoupila na evropský trh. Mark Zuckerberg má s aplikací vysoké ambice.

Diskuse o hodnotě aplikace

Jak se Threads uchytí v kontextu aktuálních událostí na platformách jako Instagram a Facebook? Je trendový filtr a další funkce pro maximalizaci zapojení v reálném čase skutečně nutné? Mosseri se obává negativního zapojení, což je běžná strategie účtů v síti X:

“Abychom si to ujasnili, mít ucelený seznam všech příspěvků s určitým slovem v chronologickém pořadí nevyhnutelně znamená, že spammeři a další špatní aktéři zahltí zobrazení obsahem pouhým přidáním příslušných slov nebo značek.”

Je otázkou, jak nová síť obstojí v očekávání uživatelů a v chování, na které jsou zvyklí. Vlákna by měla najít rovnováhu mezi dalšími funkcemi a zachováním pozitivní atmosféry. Síť musí provést změny, aby si udržela dynamiku růstu a oslovila uživatele, kteří odcházejí z jiných platforem. Není žádným tajemstvím, že Threads byla vytvořena právě proto, aby zachytila odliv účtů ze sítě X, kolem které se točí stále více kontroverzí.

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nákupní chování Indů se mění
3min. doba čtení

Nákupní chování Indů se mění

Čína už není nejlidnatější zemí. V roce 2022 ji předběhla Indie s více než 1,43 miliardami lidí. Sledovat změnu spotřebitelského chování v nejobydlenější zemi proto může být dobrý indikátor toho, kam se ubírá nákupní chování.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+