2min. doba čtení

Lidl testuje stanici na doplňování pracích prostředků

Společnost Lidl spustila ve Spojeném království první inteligentní stanici pro doplňování pracího prášku. Zákazníkům tak pomůže snížit náklady i spotřebu jednorázových plastů.

Lidl testuje stanici na doplňování pracích prostředků

„Inovativní, úsporná a udržitelná…“ Takto Lidl představuje novou stanici pro doplňování pracího prostředku. Šestiměsíční pilotní program spuštěný v Kingswinfordu, v hrabství West Midlands, ve spolupráci s chilským startupem Algramo pomůže ušetřit 2 970 jednorázových plastových obalů z jednoho obchodu.

Lidl šetří plasty

Nakupující v prodejně v Kingswinfordu si nyní mohou pořídit speciální, 100% recyklovatelnou láhev a mají na výběr náplň ze čtyř pracích prostředků. Tyto prací prostředky jsou běžně dostupné v síti Lidl za stejnou cenu i ve standardní jednorázové láhvi. Po zakoupení plnicí láhve se při každém doplnění ušetří 20 pencí, čímž se sníží výdaje zákazníků i spotřeba plastů.

zdroj: Lidl.co.uk

„Naše nové automatické plnicí stanice nabízejí našim zákazníkům velmi racionální a intuitivní přístup k šetření jednorázových plastů,“ uvádí v prohlášení společnosti. 

Plnicí láhve jsou vybaveny inteligentním čipem, který umožňuje přístroji rozpoznat láhev. Navíc po dokončení procesu doplňování si zákazníci mohou vyzvednout lístek s vytištěným čárovým kódem vybraného výrobku a zaplatit u pokladny. 

Plnicí stroje jsou plně automatizované, takže proces je snadný a rychlý.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Threads už tahá nitky i do Evropy
3min. doba čtení

Threads už tahá nitky i do Evropy

V červenci letošního roku byla zprovozněna nová aplikace Threads, ale kvůli obavám o ochranu osobních údajů nebyla v EU dostupná. The Wall Street Journal uvádí, že společnost Meta, která za aplikací stojí, by mohla tuto platformu zpřístupnit evropským uživatelům již příští měsíc.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+