2min. doba čtení

Inzerujte efektivně na vyhledávačích zboží pomocí Mergada

Nastavování CPC, párování produktů do kategorií nebo jejich skrývání jsou každodenní výzvy pro nejednoho e-shopaře. Při ručních úpravách stojí tyto úkony denně mnoho času. Věděli jste, že stačí jen pár kliků a celý proces zrychlíte a zefektivníte na maximum?

Inzerujte efektivně na vyhledávačích zboží pomocí Mergada

Stačí, abyste pro správu inzerce na srovnávačích zboží používali například feed marketingový nástroj Mergado. Ten přinese kvalitní výsledky pro váš či klientský e-shop – bez zásahu vývojářů, automaticky a s neomezeným počtem uživatelů.

|

Párování produktů je jedním z nejčastějších problémů při inzerování na srovnávačích zboží. Zapomeňte na ruční a pracné nastavování produktového feedu. Základem úspěšné kampaně je automatizace.

Ušetříte nejen práci, ale i čas, který budete moct investovat do dalších úkonů při správě inzerce.

Poradíte si se širokým množstvím problémů. Od skrytí produktů, které nechcete posílat do inzerce, až po vykonání dočasných změn, jakými jsou krátkodobé rozšíření názvu o akční výhodu (doprava zdarma nebo dárek) či odstranění nepovolených znaků. Na nástroj se můžete spolehnout i v případě segmentace produktů, anebo při nastavování správných hodnot u parametrů zboží.

Spravujte inzerci e-shopu jako profesionál

Mergado Store obsahuje celou řadu aplikací, které pomáhají navyšovat tržby e-shopů z vyhledávačů zboží a dalších kanálů. Tyto aplikace vám poskytují pomoc při biddingu či lepší organizaci práce. Například Pairing Bear, se kterým vyřešíte automatické párovaní na Heurece na pár kliknutí.

Potřebujete se naučit, jak z aplikací dostat co nejvíc? Vyberte si z nabídky školení vedených odborníky. Pokud si nejste jistí, jestli Mergado zvládnete sami naplno využít, nechte si při správě vaší inzerce pomoct certifikovanými agenturami či freelancery.

Poznejte Mergado blíž

Zaručeným zdrojem e-commerce inspirace je i MergadoFest. Tato konference přináší propojení nabitého programu a networkingu v domácí atmosféře kanceláří.

Jeden obrázek vydá za tisíc slov. Využijte například video-nápovědy, se kterými zaženete i tu nejmenší pochybnost ohledně nastavení Mergada. A aby vám z prostředí e-commerce trendů nic neuniklo, na MergadoTV najdete pravidelné rozhovory s odborníky z branže.

Nejste si stále jistí, jestli Mergado vyzkoušet? Udělejte si bezplatný audit na webu. Jeho přesné výsledky vám ukáží aktuální stav e-shopu a místa ve feedu, na kterých je třeba zapracovat. Vylaďte vaši inzerci – vyzkoušejte si ho na první měsíc zdarma.

Sdílet článek
Mergado technologies, s.r.o.
Tento článek ti přináší

Mergado technologies, s.r.o.

Více o této společnosti

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+