3min. doba čtení

Inzerujte efektivně na vyhledávačích zboží pomocí Mergada

Nastavování CPC, párování produktů do kategorií nebo jejich skrývání jsou každodenní výzvy pro nejednoho e-shopaře. Při ručních úpravách stojí tyto úkony denně mnoho času. Věděli jste, že stačí jen pár kliků a celý proces zrychlíte a zefektivníte na maximum?

Inzerujte efektivně na vyhledávačích zboží pomocí Mergada

Stačí, abyste pro správu inzerce na srovnávačích zboží používali například feed marketingový nástroj Mergado. Ten přinese kvalitní výsledky pro váš či klientský e-shop – bez zásahu vývojářů, automaticky a s neomezeným počtem uživatelů.

Párování produktů je jedním z nejčastějších problémů při inzerování na srovnávačích zboží. Zapomeňte na ruční a pracné nastavování produktového feedu. Základem úspěšné kampaně je automatizace.

Ušetříte nejen práci, ale i čas, který budete moct investovat do dalších úkonů při správě inzerce.

Poradíte si se širokým množstvím problémů. Od skrytí produktů, které nechcete posílat do inzerce, až po vykonání dočasných změn, jakými jsou krátkodobé rozšíření názvu o akční výhodu (doprava zdarma nebo dárek) či odstranění nepovolených znaků. Na nástroj se můžete spolehnout i v případě segmentace produktů, anebo při nastavování správných hodnot u parametrů zboží.

Spravujte inzerci e-shopu jako profesionál

Mergado Store obsahuje celou řadu aplikací, které pomáhají navyšovat tržby e-shopů z vyhledávačů zboží a dalších kanálů. Tyto aplikace vám poskytují pomoc při biddingu či lepší organizaci práce. Například Pairing Bear, se kterým vyřešíte automatické párovaní na Heurece na pár kliknutí.

Potřebujete se naučit, jak z aplikací dostat co nejvíc? Vyberte si z nabídky školení vedených odborníky. Pokud si nejste jistí, jestli Mergado zvládnete sami naplno využít, nechte si při správě vaší inzerce pomoct certifikovanými agenturami či freelancery.

Poznejte Mergado blíž

Zaručeným zdrojem e-commerce inspirace je i MergadoFest. Tato konference přináší propojení nabitého programu a networkingu v domácí atmosféře kanceláří.

Jeden obrázek vydá za tisíc slov. Využijte například video-nápovědy, se kterými zaženete i tu nejmenší pochybnost ohledně nastavení Mergada. A aby vám z prostředí e-commerce trendů nic neuniklo, na MergadoTV najdete pravidelné rozhovory s odborníky z branže.

Nejste si stále jistí, jestli Mergado vyzkoušet? Udělejte si bezplatný audit na webu. Jeho přesné výsledky vám ukáží aktuální stav e-shopu a místa ve feedu, na kterých je třeba zapracovat. Vylaďte vaši inzerci – vyzkoušejte si ho na první měsíc zdarma.

Sdílet článek
Tento článek ti přináší

Mergado technologies, s.r.o.

Mergado je online platforma pro úpravu feedů e-shopu usnadňující inzerci na srovnávačích zboží. Nabízí řadu aplikací, které rozšiřují jeho funkce o nové nástroje a pomáhají tak navyšovat zisk e-shopu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
5min. doba čtení

Jak může neuromarketing pomoci vaší firmě?

Obchodníci si lámou hlavu nad tím, jak přesvědčit zákazníky k nákupu. Existuje mnoho případových studií, jak pozitivně ovlivnit chování spotřebitelů. Dokážeme někdy nahlédnout do hlavy zákazníka? Už teď nám může hodně říci neuromarketing.

Přečíst článek
6min. doba čtení

Jak vylepšit výkon Shopping a Performance Max kampaní v Google s pomocí CSS programu

Každý inzerent se vždy snaží optimalizovat rozpočty v kampaních tak, aby dosáhl svých cílů. Tyto cíle se u každého inzerenta liší, ať už jde o určité procento ROAS, větší prodeje, menší PNO atd. Samozřejmě není snadné dosáhnout cílů, a kromě znalostí potřebujete i nástroje, které vám pomohou splnit očekávání. Jedním z těchto nástrojů je CSS […]

Darko Ďurica Darko Ďurica
Global Account Manager
Přečíst článek
7min. doba čtení

Značky, které zvýší výdaje za marketing v roce 2023, porostou

Co všechno ovlivní digitální marketing v tomto roce? Už stačilo zpráv o krizi a špatných vyhlídkách pro rok 2023. Tak to pojďme vzít z jiného konce. Prozradíme vám, co letos v digitálním marketingu nepřehlédnout a jak čerpat z toho “zlého”. Protože jak řekl závodník Formule 1 Ayrton Senna: „Za pěkného počasí nemůžete předjet 15 aut. […]

Lucie Marková Lucie Marková
Marketing Manager
Přečíst článek