1min. doba čtení

Instabox Nizozemsko vyhlásil bankrot

Na nizozemskou pobočku společnosti Instabox je vyhlášen konkurz. Nedávno jsme informovali o tom, že Instabox spojí síly se společností Budbee, která se zabývá doručováním balíků, pod názvem Instabee. Švédská doručovací služba Instabox vstoupila na nizozemský trh v loňském roce.

Instabox Nizozemsko vyhlásil bankrot

Oznámení na internetových stránkách společnosti

Soud v Amsterdamu vyhlásil úpadek nizozemské dceřiné společnosti Instabox. Na nizozemských internetových stránkách se uvádí, že odpovědnost za společnost převzal správce konkurzní podstaty. Zákazníci, kteří čekají na balíček nebo chtějí zásilku vrátit, musí kontaktovat příslušný internetový obchod, uvádí Instabox.

Odpovědnost za společnost převzal insolvenční správce.

Není jasné, co úpadek znamená pro činnost společnosti Instabox v Nizozemsku a jejích poboček. Podle interního e-mailu, který má portál Transport Online k dispozici, proběhnou v nejbližší době pohovory se zaměstnanci.

Zdá se, že bankrot byl pro partnery a online spotřebitele překvapením. Instabox je lídrem na nizozemském trhu s balíkomaty. To, že bankrot byl překvapením, potvrdil nizozemský zpravodajský web Emerce. Podle zaměstnanců se fúze s Budbee uskutečnila proto, aby se společnost Red Je Pakketje zbavila starých dluhů. O práci přijde celkem 984 zaměstnanců společností Red Je Pakketje a Instabox Nederland.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+