Filip Škultéty

Filip Škultéty

CEO v spoločnosti Glidy

glidy.sk

+421918300340 skultety@glidy.sk

Informace

Založil jsem online marketingovou agenturu Glidy, která se specializuje na SEO a PPC kampaně. V online marketingu se pohybuji od roku 2010. Začínal jsem jako SEO specialista na volné noze, prošel jsem stážemi a juniorskými pozicemi v agenturách a médiích v Bratislavě a Praze a vedle své práce pravidelně přednáším o výkonnostním online marketingu na FMK UCM v Trnavě, FMUK v Bratislavě a jsem také lektorem na Digitální univerzitě. Specializuji se především na SEO a PPC kampaně (spolu to je search engine marketing), digitální strategie a expanzi e-commerce projektů v rámci EU. Kromě toho jsem také jedním ze zakladatelů online srovnávače PZP – FérovéPZP.sk. Mimo práci mě baví vaření a sport 🧑‍🍳.

Znalosti v oboru

Content marketing
E-commerce marketing
Performance marketing
Digital & Online marketing
PPC
SEO
Linkbuilding

Poslední články

Nejlepší Google Chrome rozšíření pro SEO specialisty
10 min. doba čtení

Nejlepší Google Chrome rozšíření pro SEO specialisty

Webový prohlížeč Google Chrome patří ve světě k těm nejpoužívanějším. Podle průzkumu oberlo.com tento prohlížeč používá až 62,78 % uživatelů. Na druhém místě skončilo Safari s podílem 19,3 % a na třetím místě je Firefox s podílem 4,2 %. Z vlastního pozorování mohu konstatovat, že mezi marketéry je Google Chrome v ještě větším zastoupení. Jedním […]

Filip Škultéty Filip Škultéty
CEO v spoločnosti Glidy
Přečíst článek
Core Web Vitals
9 min. doba čtení

Core Web Vitals

Asi nikdo, kdo vlastní webovou stránku, programuje a věnuje se i marketingu, nepřehlédnul pojem Core Web Vitals. Co to ale znamená, proč jsou tak důležité, jaký vliv mají na SEO a jak k nim přistupovat? V tomto článku se vám budu snažit odpovědět právě na tyto otázky.

Filip Škultéty Filip Škultéty
CEO v spoločnosti Glidy
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+