1min. doba čtení

YouTube testuje nové funkce: Rychlejší navigace, kreativnější remixy

YouTube testuje novou možnost, která zjednodušuje navigaci k nejzajímavějším částem videí a umožňuje rozšířené možnosti remixování YouTube Shorts.

YouTube testuje nové funkce: Rychlejší navigace, kreativnější remixy
Zdroj: Depositphotos

Tato inovace využívá umělou inteligenci k identifikaci nejzajímavějších momentů videí. Na základě toho umožňuje divákům mezi nimi snadno přeskakovat. Tvůrci obsahu budou mít k této funkci přístup i při sledování svých vlastních videí, i když nemají službu YouTube Premium.

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru

YouTube si od této funkce slibuje lepší zážitek z obsahu. Přesto může být tato nová funkce pro některé uživatele příliš zjednodušená a může omezit plný požitek z videí. Kromě toho YouTube usiluje o rozšíření interakce s krátkými videi YouTube tím, že umožňuje remixování již zremixovaných krátkých videí, čímž zvyšuje možnosti spolupráce a tvorby originálního obsahu.

Zájem o krátké a interaktivní formáty videa roste. Proto může být vhodnou reakcí na měnící se preference uživatelů kombinace nových funkcí. Současný test probíhá pouze v USA a je k dispozici pouze předplatitelům služby Premium.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?
3min. doba čtení

Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?

V roce 2023 jsme byli svědky průlomu v generativních systémech založených na umělé inteligenci (AI), sahajícího od telefonických rozhovorů s virtuálními operátory až po automaticky personalizovaná doporučení produktů a virtuální nákupní asistenty. Algoritmy strojového učení jsou dnes všudypřítomné, ale jak se k adopci umělé inteligence ve světě módy staví čeští spotřebitelé? Jaké nové nástroje znají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+