1min. doba čtení

WhatsApp přidává videozprávy

WhatsApp spouští další možnost komunikace. Nově budete moci komunikovat pomocí videozpráv, které podobně jako hlasové zprávy umožňují vkládat do konverzací krátké nahrávky.

WhatsApp přidává videozprávy
Zdroj: Depositphotos

Reakce cez video v reálném čase

Videozprávy ve službě WhatsApp budou mít maximální délku 60 sekund. Díky nim budete moci odpovídat v reálném čase. Budou se zobrazovat v kruhu, aby je bylo možné snadno odlišit od jiných typů zpráv.

Tato novinka přiblíží aplikaci WhatsApp ostatním sociálním a komunikačním platformám. Koneckonců trendem dnešní doby je co nejvíce usnadnit navazování kontaktů a nabízet videoklipy, které se již staly preferovanou interaktivní možností ve většině aplikací.

Bude to fungovat jednoduchým způsobem. Chcete-li nahrát videoklip, klepněte na obrazovku a přepněte se do režimu videa. Chcete-li nahrát video, podržte prst na obrazovce. Videa se automaticky přehrají se ztlumeným zvukem. Dalším klepnutím jej zapnete.

Společnost Meta oznámila, že videozprávy bude zavádět postupně. Všem uživatelům by měly být k dispozici během příštích dvou týdnů.

Credit: Newsfeed

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+