2min. doba čtení

Vytváření newsletterů pomocí ChatGPT? Ecomail přináší 4 funkce

Česká platforma pro rozesílání e-mailů Ecomail nově integrovala do svého nástroje OpenAI.

Vytváření newsletterů pomocí ChatGPT? Ecomail přináší 4 funkce
Zdroj: Depositphotos

Funkce, které šetří čas a peníze

Česká platforma pro rozesílání e-mailů Ecomail nově integrovala do svého nástroje OpenAI. Jejím cílem je zjednodušit proces tvorby newsletterů a uvolnit ruce marketérům a majitelům e-shopů.

Uživatelé mají k dispozici čtyři funkce: vylepšit, přeformulovat, zkrátit nebo prodloužit text.

“Nová funkce ušetří našim klientům čas i peníze. Uživatelé nyní mohou do nástroje zkopírovat vlastní text z blogu nebo webové stránky a umělá inteligence text upraví do vhodné podoby tak, aby mohli newsletter ihned odeslat,” říká Jakub Stupka, provozní ředitel marketingové platformy Ecomail.cz.

Týdenní podcast UPdate

Uživatelé aplikace se brzy dočkají dalších vylepšení, například přechodu na ChatGPT 4. Umělá inteligence by navíc v budoucnu mohla na základě zadání klienta vygenerovat veškerý text v šabloně a také fotografie pro newsletter.

“V budoucnu počítáme například s personalizací textu na základě předem zvoleného tónu hlasu, který bude aplikován na každý nově vytvořený e-mail,” dodává Jakub Stupka.

Již nyní se implementace umělé inteligence osvědčila například grafickému nástroji Canva, který přišel s několika vylepšeními, jako je například možnost odstranit z fotografie nechtěný objekt nebo jej nahradit jiným.

Credit: Mediaguru

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Úspěšný e-mailový marketing odhalen: 10 základních zásad pro úspěch
4min. doba čtení

Úspěšný e-mailový marketing odhalen: 10 základních zásad pro úspěch

E-mailový marketing je důležitým nástrojem pro úspěšné podnikání. Ale jak zajistit, aby vaše e-mailové kampaně byly skutečně účinné a udržely vaše zákazníky spokojené? Úspěch závisí na mnoha faktorech, a proto vám přinášíme 10 klíčových pravidel, která vám pomohou vytvořit zajímavé e-maily a dosáhnout maximální efektivnosti.

Jan Bindr Jan Bindr
Majiteľ agentúry Optimio
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+