2min. doba čtení

Společnost Jysk dosáhla rekordního obratu

Maloobchodní gigant Jysk dosáhl v posledním finančním roce 2022/2023 úctyhodného obratu 5,2 miliardy eur.

Společnost Jysk dosáhla rekordního obratu
Zdroj: Depositphotos

Společnost Jysk otevřela 135 nových prodejen

Maloobchodní gigant Jysk dosáhl v posledním finančním roce 2022/2023 úctyhodného obratu 5,2 miliardy eur. Tento úspěch představuje nárůst o 6,3 % a zároveň představuje nový rekord dánské společnosti. Zpráva o tomto úspěchu byla zveřejněna na oficiálních internetových stránkách společnosti Jysk.

Rami Jensen, výkonný ředitel společnosti Jysku, k tomuto úspěchu uvedl: “Globální maloobchodní trh je stále pod velkým tlakem a důvěra spotřebitelů, stejně jako jejich kupní síla, je na relativně nízké úrovni. Přesto nás těší, že zákazníci stále rádi nakupují v našich prodejnách.”

Úspěch Jysku v loňském roce nebyl jen na papíře. Ve snaze rozšířit svou přítomnost otevřela 135 nových prodejen, což je důležitý krok v jejich rostoucí síti. To však není vše. Společnost také investovala do 619 stavebních projektů, které zahrnovaly nejen expanze, ale také přemístění stávajících prodejen a přestavbu, aby vytvořila moderní a atraktivní nákupní prostředí pro zákazníky.

Kromě fyzických prodejen společnost Jysk nezanedbává ani digitální stránku svého podnikání. Investovala do rozvoje informačních technologií v podobě nového pokladního systému, který se v současné době používá ve 112 prodejnách v Dánsku. Plány na jeho zavedení v dalších zemích, konkrétně ve Španělsku, Portugalsku a Francii, se již připravují.

Je zřejmé, že společnost Jysk se nezastavuje a aktivně investuje do svého růstu a budoucnosti, a to navzdory výzvám a omezením, kterým maloobchodní sektor v současnosti čelí. Společnost Jysk je zjevně na správné cestě, aby si udržela pozici předního maloobchodního hráče na mezinárodní scéně.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+