2min. doba čtení

Spartoo investuje do značky SAAJ PARIS

Francouzská společnost Spartoo, jeden z předních evropských internetových prodejců, získává menšinový podíl ve společnosti SAAJ, aby podpořila její rozvoj.

Spartoo investuje do značky SAAJ PARIS

SAAJ je rychle rostoucí digitální značka, kterou v roce 2016 založili Davina Maëlys a Aaron Jérémy. Nabízí originální výrobky, které jsou kompletně navrženy a vynalezeny v Paříži. Převážná většina kolekcí SAAJ se vyrábí ve Francii, ve vlastní výrobní jednotce, v souladu se závazkem značky k francouzskému know-how, spravedlivému odměňování řemeslníků a ekologii.

Tato investice umožní značce SAAJ urychlit svůj rozvoj a využít silné poptávky nových spotřebitelů, kteří hledají autentické vzory za příznivou cenu.

Od vášně mladé dívky k úspěšnému podnikání

Maelys, spoluzakladatelka značky SAAJ, uvedla: “SAAJ, vášeň mladé dívky, se stala krásným, lidským a vzrušujícím podnikatelským dobrodružstvím. Jsem moc rád, že mám po svém boku tak skvělou společnost, jako je Spartoo, která nás podporuje v našem růstu. Jsme ve fázi, kdy se při dalším vývoji musíme spolehnout na odborné znalosti uznávaných hráčů v oboru.

Jeremy, spoluzakladatel značky SAAJ, řekl: “Jsem rád, že se Spartoo připojilo k našemu dobrodružství. Nechtěli jsme jen investora, který by financoval naše projekty, ale především solidního hráče, který nám poskytne veškerou podporu, abychom našim zákazníkům poskytli zážitek, který si zaslouží. Myslím, že jsme našli správného partnera, a to mě velmi těší.

Boris Saragaglia, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Spartoo, řekl: “Je nám velkou ctí, že se můžeme připojit k Maelys a Jérémymu v tomto rychle se rozvíjejícím podnikatelském dobrodružství. Společnost SAAJ se zasazuje o reindustrializaci Francie a používání materiálů, které jsou šetrnější k planetě, což dokonale zapadá do naší vize. Budeme spolupracovat se zakladateli, abychom jim poskytli naše zdroje a odborné znalosti na mezinárodní úrovni.”

Pravdou zůstává, že značka SAAJ zaujala v Mekce módy především svým designem. Podle online recenzí je však třeba trochu zapracovat na kvalitě provedení těchto designových kousků. Jsme přesvědčeni, že ve společnosti Spartoo najdeme partnera, který povede SAAJ Paris k úspěchu.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+