2min. doba čtení

Po roce opět v Prešově: Na Ecommerce Bridge LIVE se řešily současné výzvy marketingu

V Prešově to odpálilo až 6 řečníků! Spousta otázek, trefné odpovědi a samozřejmě skvělá atmosféra – i takový byl poslední Ecommerce Bridge LIVE.

Po roce opět v Prešově: Na Ecommerce Bridge LIVE se řešily současné výzvy marketingu

Cestu od malého e-shopu ke světovému hráči důvěrně zná značka Be Lenka. COO firmy Peter Brezani odstartoval sérii přednášek a představil strategie, které jim pomohly při expanzi na zahraniční trhy. Prozradil také to, proč spustily 2 paralelní značky na co si dát pozor.

Peter Brezani z Be Lenka

Obchodování s výrobky z Asie může znít jednoduše, ale má svá úskalí. Michaela Kralovičová, CEO Infinity Standard, vysvětlila, jak efektivně získávat zboží a jak tento trh dnes funguje.

Michaela Královičová z Infinity Standard

Jaký vliv má pověst společnosti na zákazníka? Martin Sihelský z Shoptetu uvedl jako odpověď nekompromisní čísla: Až 89 % spotřebitelů začne po špatné zkušenosti se zákazníkem obchodovat s konkurencí. Ve svém vystoupení se zaměřil na automatizace a využití umělé inteligence v zákaznickém servisu.

Martin Sihelský zo Shoptetu

Dvojitá přednáška z dílny Dexfinity představila skutečnou případovou studii jejich klienta. Specialista PPC Miroslav Šajban a Master of Client Development Samuel Ondrišák poskytli své znalosti o projektu a zaměřili se na zvýšení ziskovosti při zachování obratu.

Miroslav Šajban a Samuel Ondrišák z Dexfinity

O tom, jak v Berlin Brands Group přetransformovali Google kampaně, vyprávěl Matej Tomašovský, marketingový ředitel pro CEE. Ukázal, jak využívali feedy a Google Ads a jak jich tyto zkušenosti posunuly vpřed.

Matej Tomašovský z Berlin Brands Group

Panelová diskuse byla podrobná a zabývala se zvídavými dotazy z publika. V samotném závěru si tři výherci soutěže o pozorné vnímání přednášek a rychlé prsty odnesli hodnotné ceny od sponzorů.

Panelová diskusia všetkých spíkrov

Děkujeme za přátelskou atmosféru, kterou se opět podařilo vykouzlit v prešovské hospodě TROJKA Šariš Pub. Nezapomeňte si prohlédnout celou fotogalerii z konference. Prešov je půvabné město, které má zájem učit se novým přístupům v podnikání, sledovat trendy a jít za svými cíli.

Další zastávkou konferencí o e-commerce bude 26. března v Trnavě. Zarezervujte si vstupenky nebo se registrujte na live stream zcela zdarma.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně
6min. doba čtení

New Retail Summit 2024: Jak znovu růst, zdravě a udržitelně

Podobně jako český trh se i ten slovenský v minulém roce potýkal s dopady inflační krize a snaha stabilizovat se vedla ke stagnaci. Nyní je čas podniknout kroky k obnově růstu. Jak stavět na pevných základech a zároveň využít aktuální trendy, ukáže 5. ročník největší slovenské konference pro maloobchodníky a dodavatele, New Retail Summit, který se uskuteční […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo
5min. doba čtení

Nakopněte svůj byznys díky AI: Učte se od světových expertů technologií na květnové konferenci WebExpo

Jak využít AI v podnikání a nenechat zakrnět svoji vlastní kreativitu? Proč se nespoléhat na ChatGPT a jiné AI nástroje? A jak rozlišit kvalitní AI výstupy od „bullshitu”? Nejen na to odpoví špičky různých oborů a národností na technologické konferenci WebExpo, která se koná ve dnech 29. až 31. května 2024. Nejlepší tech-událost roku přivítá […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem
3min. doba čtení

Konference Project Restart 2024 opět s exkluzivním line-upem

Digitální agentura Taste pořádá společně s Freelem už třetí ročník Project Restartu, který se bude konat 24. dubna 2024 v Kině Lucerna. Jména jako Radovan Vávra, Marian Jelínek, Marie Havlíčková či Jan Řezáč jsou zárukou, že se navozená témata nebudou klouzat jen po povrchu. Naopak tato celodenní konference zavede své účastníky do hloubky projektového řízení […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+