2min. doba čtení

Pelenka.hu doručuje objednávky bez obalu

Přední maďarský internetový obchod pro děti a maminky se zavázal k udržitelnosti, a proto si zákazníci Pelenka.hu mohou od července vybrat doručení ZERO.

Pelenka.hu doručuje objednávky bez obalu

Služba ZERO nabízí ekologičtější přepravu

Na konci roku 2021 spustil Trans-Sped, logistický partner společnosti Pelenka.hu, službu ZERO, která zákazníkům poskytuje ekologičtější doručovací služby.

V rámci této služby jsou objednávky doručovány vlastním vozovým parkem uzamykatelných přepravek pro opakované použití, zcela bez obalového materiálu. Zákazníci si vyzvedávají své objednávky od kurýra pomocí přepravky a po vyložení se přepravka vrací zpět do systému, čímž odpadá problém s hromaděním odpadu u zákazníka doma.

“Na jedné straně tato služba znamená také snížení nákladů pro náš internetový obchod, protože nemusíme používat obalový materiál a materiál pro vyplnění prostoru, což představuje značné náklady na jedno balení. A co je ještě důležitější, můžeme snížit náš dopad na životní prostředí,” řekl Zoltán Csereklei, generální ředitel společnosti Pelenka.hu.

Testování služby v hlavním městě a přilehlé aglomeraci

Služba ZERO je v současné době dostupná v Budapešti a 51 okolních obcích. Provozovatelé internetového obchodu doufají, že tento udržitelný způsob doručování bude lákat stále více lidí. Zároveň mají zákazníci možnost kombinovat bezobalový způsob s doručením ve stejný den. To znamená, že objednávky podané ráno daného dne budou zákazníkovi doručeny ještě týž den mezi 14. a 22. hodinou.

“Od spuštění služby Pelenka.hu se snažíme poskytovat rodinám spolehlivou službu, která jim ušetří čas a námahu. Díky technickým a logistickým vylepšením v uplynulém roce se náš internetový obchod stal bezpečným bodem v životě rodin s malými dětmi díky velkým skladovým zásobám, okamžitému zpracování objednávek a neustálým akcím. Usilujeme o udržitelnost a chceme našim zákazníkům pomoci, aby od nás dostávali výrobky s co nejmenším dopadem na životní prostředí,” uzavírá Zoltán Csereklei.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK
3min. doba čtení

Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK

Loajalita zákazníků v on-line prostředí je každým rokem silnější a pro e-shopy důležitá. I tak mají nadále nové kvalitní internetové obchody slibnou šanci na trhu uspět. Jak totiž ukázal výzkum Asociace pro elektronickou komerci (APEK), čtyři z deseti internetových nakupujících jen v letošním prvním čtvrtletí vybrali pro svůj nákup z jejich pohledu dosud nevyzkoušený e-shop.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+