1 min. doba čtení

Obrázek na míru: Getty Images využívá umělou inteligenci k vytváření nových materiálů

Mediální společnost Getty Images, globální poskytovatel digitálních médií, oznámila novou službu. Umělá inteligence bude generovat nové licencované snímky na základě fotografií a videí v databázi.

Obrázek na míru: Getty Images využívá umělou inteligenci k vytváření nových materiálů
Zdroj: Getty Images

Novinka Generative AI by iStock je k dispozici v 75 jazycích. Dokáže upravovat obrázky, generovat je, nebo může být integrována prostřednictvím rozhraní API. Nová funkce byla vyvinuta ve spolupráci s Nvidia a je určena k ochraně před generováním známých produktů, osob, míst nebo jiných prvků, které jsou chráněny autorským právem. Služba je zpoplatněna částkou 13,99 € za 100 vygenerovaných obrázků.

“Naším hlavním cílem v rámci projektu Generative AI by iStock je poskytnout zákazníkům snadný a cenově dostupný způsob, jak využívat umělou inteligenci ve svém tvůrčím procesu, aniž by se museli obávat, že se do datové sady dostalo něco, co je chráněno zákonem a mohlo by se dostat do jejich práce.” prohlásil Grant Farhall, produktový ředitel společnosti iStock.

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nepřijetí vlastního těla ovlivňuje nákupní chování Čechů
3 min. doba čtení

Nepřijetí vlastního těla ovlivňuje nákupní chování Čechů

Módní trendy sice do určité míry formují módní preference spotřebitelů, nejnovější výzkum GLAMI Fashion (Re)search ale ukazuje, že nákupům oblečení stále vládnou stereotypy, jak ty ohledně standardů krásy a vzhledu těla, tak ty ohledně věku. Výsledkem je, že třetina Čechů raději vynechá letní aktivitu, aby nemuseli odhalovat své tělo, a třetina Čechů starších 55 let […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+