1min. doba čtení

Obrázek na míru: Getty Images využívá umělou inteligenci k vytváření nových materiálů

Mediální společnost Getty Images, globální poskytovatel digitálních médií, oznámila novou službu. Umělá inteligence bude generovat nové licencované snímky na základě fotografií a videí v databázi.

Obrázek na míru: Getty Images využívá umělou inteligenci k vytváření nových materiálů
Zdroj: Getty Images

Novinka Generative AI by iStock je k dispozici v 75 jazycích. Dokáže upravovat obrázky, generovat je, nebo může být integrována prostřednictvím rozhraní API. Nová funkce byla vyvinuta ve spolupráci s Nvidia a je určena k ochraně před generováním známých produktů, osob, míst nebo jiných prvků, které jsou chráněny autorským právem. Služba je zpoplatněna částkou 13,99 € za 100 vygenerovaných obrázků.

“Naším hlavním cílem v rámci projektu Generative AI by iStock je poskytnout zákazníkům snadný a cenově dostupný způsob, jak využívat umělou inteligenci ve svém tvůrčím procesu, aniž by se museli obávat, že se do datové sady dostalo něco, co je chráněno zákonem a mohlo by se dostat do jejich práce.” prohlásil Grant Farhall, produktový ředitel společnosti iStock.

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Nákupní chování Indů se mění
3min. doba čtení

Nákupní chování Indů se mění

Čína už není nejlidnatější zemí. V roce 2022 ji předběhla Indie s více než 1,43 miliardami lidí. Sledovat změnu spotřebitelského chování v nejobydlenější zemi proto může být dobrý indikátor toho, kam se ubírá nákupní chování.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+