2min. doba čtení

Největší konference o e-mail marketingu: E-mail Restart 2024

Celodenní konferenci E-mail Restart, která se zaměřuje na praktické návody a reálné ukázky ze světa e-mail marketingu, pořádá od roku 2019 digitální agentura Taste. Akce je nyní největší offline konferencí o e-mailingu v České republice. Bude se konat 24. ledna 2024 v kině Lucerna v Praze.

Největší konference o e-mail marketingu: E-mail Restart 2024
Zdroj: Depositphotos

Spousta inspirace. Reálné případovky. Praktické tipy. Všechno tohle vám naservírují špičkoví odborníci jako jsou Adam Pýcha, CMO Knihy Dobrovský, Petr Matoušek z agentury Promogen nebo Jan Tichý z agentury Taste. Konference je určena marketingovým manažerům, specialistům,  provozovatelům webů, majitelům e-shopů, agenturním i freelance konzultantům. Přednášky ocení jak méně zkušení specialisté, tak i e-mailoví guru.

“Chceme být vnímáni okolím jako tým, který má v e-mail marketingu hlubokou odbornost, využívá k práci nejnovější nástroje a má přehled o nejnovějších trendech v oboru. Naším cílem je edukovat odbornou veřejnost a přinášet příležitosti pro vzájemnou spolupráci,” upřesňuje záměr programu Jan Makovička, CEO agentury.

Během celodenního programu vystoupí například Petr Miklík, CMO oříškového království Grizly, Adam Pýcha, E-commerce director a CMO knihkupectví Knihy Dobrovský. Zajímavé téma do debaty vnese také Štěpánka Lebedová, seniorní produktová manažerka služby Email.cz. Ta vysvětlí, co všechno ovlivňuje doručení e-mailu do poštovní schránky. O své zkušenosti s tvorbou newsletteru v módním odvětví za pomoci AI se podělí i Jan Baštýř a Jaroslav Kaucký ve své případové studii, se kterou získaly dvě 3. místa v soutěži marketingové efektivity IEA.

Program je postaven tak, aby přinesl inspiraci a praktické návody pro pomyslný restart e-mailingu ve všech jeho disciplínách. Od strategie přes hledání datových signálů až po automatizace. A to vše samozřejmě v kontextu AI, která hýbe dnešním marketingovým světem,” doplňuje COO agentury Taste Lukáš Balek

Kompletní program najdete na webu: www.emailrestart.cz, kde můžete zakoupit také vstupenky. Nově je možnost sledovat celou konferenci on-line. 

Program konference pro vás připravuje Taste. Hlavními partnery akce jsou společnosti Ecomail, Targito, SmartEmailing a Leadhub.

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Každý druhý e-mail na Seznamu je marketingové sdělení
5min. doba čtení

Každý druhý e-mail na Seznamu je marketingové sdělení

Informační a komunikační technologie se vyvíjejí stále rychlejším tempem. Zatímco v minulých dekádách sloužil e-mail primárně k běžné one-to-one komunikaci, dnes se z něj stává významný obchodní nástroj. Analýza, kterou připravila společnost Ecomail ve spolupráci se Seznamem, ukazuje, že 54 % e-mailů tvoří na Seznamu právě marketingová sdělení.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+