2min. doba čtení

Majitel společnosti Lidl chce chránit Evropu před kybernetickými útoky

Koncem loňského roku získala skupina Schwarz Group izraelského specialistu na kybernetickou bezpečnost XM Cyber. Se svou nabídkou přichází do Německa.

Majitel společnosti Lidl chce chránit Evropu před kybernetickými útoky

Společnost XM Cyber, která se zabývá bezpečností internetových systémů, založil Tamir Pardo, bývalý šéf izraelské zpravodajské služby.

Kyberkriminalita způsobuje obrovské hospodářské škody

Útoky hackerů a kybernetická kriminalita se staly všudypřítomnou hrozbou a způsobují obrovské hospodářské škody. Německá ekonomika přichází ročně o 220 miliard eur a tato částka se každoročně zvyšuje. Firmy napříč spektrem, provozovatelé kritické infrastruktury i orgány veřejné správy jsou neustále vystaveni potenciálním útokům ransomwaru. Musí čelit útokům na webové stránky a komunikační prostředky, stejně jako útokům zaměřeným na zranitelná místa v IT produktech.

Německá ekonomika přichází kvůli kyberkriminalitě o 220 miliard eur ročně.

“Akvizicí společnosti XM Cyber skupina Schwarz včas reagovala na situaci zvýšených kybernetických hrozeb. Zjistili jsme, že zákazníci XM Cyber mají díky jedinečné ochraně, kterou tato technologie nabízí, značnou bezpečnostní výhodu,” řekl Rolf Schumann, generální ředitel společnosti Schwarz Digital. “Proto jsme vytvořili rozsáhlou nabídku pro německý a evropský trh.

Izraelská technologie pro Evropany

Izraelská společnost mění způsob, jakým se organizace vypořádávají s dnešními kybernetickými hrozbami. “Řešení XM Cyber nám umožňuje vidět naše vlastní IT očima potenciálního útočníka a identifikovat místa útoku dříve, než to udělá někdo jiný. Nezáleží na tom, zda se jedná o lokální infrastrukturu nebo hybridní cloudové systémy. XM Cyber detekuje a přerušuje možné cesty útoku,” vysvětluje Christian Müller, generální ředitel společnosti Schwarz IT. Společnost XM Cyber poskytuje dodatečné zabezpečení tím, že její technologie jsou průběžně testovány nezávislým Fraunhoferovým institutem.

G7 vyzvala společnosti, aby se výrazně podílely na posilování kybernetické bezpečnosti

Na nedávném setkání v Düsseldorfu se ozvaly nejen hlasy německých politiků, ale také ministrů digitálních záležitostí zemí G7, kteří oznámili opatření k posílení kybernetické bezpečnosti a vyzvali firmy k intenzivní účasti.

“Technologie XM Cyber již zajišťuje bezpečnost infrastruktury skupiny Schwarz. Proto jsou naše systémy vždy o krok napřed před potenciálními útočníky. Zákazníci STACKIT Cloud budou moci i v budoucnu využívat mimořádnou úroveň zabezpečení od společnosti XM Cyber,” dodává Christian Müller.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN
3min. doba čtení

Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN

V době, kdy digitální transformace mění podobu globální ekonomiky, se stále častěji zkoumají důsledky tohoto rychlého posunu pro životní prostředí. Zpráva o digitální ekonomice, za kterou stojí OSN, se zaměřuje na tento zásadní problém a zdůrazňuje potřebu vyvážit technologický pokrok s udržitelností životního prostředí.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU
3min. doba čtení

Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU

Čínský prodejce rychlé módy Shein zaznamenal obrovský růst a očekává se, že ještě letos vstoupí na londýnskou burzu. Evropští úředníci jsou však znepokojeni agresivními strategiemi společnosti v oblasti oslovování zákazníků. Jednou z nich je hra Shein, která poskytuje bezplatné produkty výměnou za doporučení nových uživatelů do aplikace.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+