4min. doba čtení

Magický Ecommerce Bridge LIVE v Bratislavě zakončil letošní šňůru konferencí. Jaké jsou plány na rok 2024?

Ecommerce Bridge LIVE je e-commerce road-show živých přednášek po celém Slovensku. Série akcí v roce 2023 začala v Trnavě, poté zavítala do Prešova, Žiliny, Banské Bystrice, Spišské Nové Vsi, Trenčína, Nitry, Košic, Popradu a celou sérii zakončila prosincová akce v Bratislavě.

Magický Ecommerce Bridge LIVE v Bratislavě zakončil letošní šňůru konferencí. Jaké jsou plány na rok 2024?
Zdroj: Pavol Harum

Konference Ecommerce Bridge Live se konala 5. prosince 2023 v A4 – Priestore súčasnej kultúry. Přivítala více než 160 hostů, vystoupilo na ní 5 odborných řečníků na téma online obchodování a poskytla prostor pro networking e-commerce a marketingové komunity.

Nadupaný program

Jako první zavítal na pódium Ivan Mrena ze Shoptetu s přednáškou Co může 36 000 e-shopů naučit ten váš. Účastníci se dozvěděli, čeho se vyvarovat a čím se inspirovat na cestě za svým snem o elektronickém obchodování. Účastníci si také odnesli know-how přímo ze zákulisí největší e-commerce platformy v našem regionu.

Jako další si vzal prostor Milan Cididlo z agentury 6clickz s tématem Jak vyškálovat a vystřelit obrat alespoň na 10-násobek s Meta a TikTok ads kampaněmi v roce 2024. Jaké jsou nejnovější strategie a triky pro podnikání? Jak provést audit účtu a klíčové kroky k jeho zlepšení? Odpovědi na tyto otázky a mnoho dalších ověřených informací si mohli vychutnat nejen účastníci, ale i diváci živého přenosu z konference.

 

I když se Andrej Kajan ze spoločnosti ui42, bohužel, nemohl účastnit přednášky, nikdo nebyl o nic ochuzen. Všechny materiály na téma TOP výsledky e-commerce projektů z roku 2023 byly účastníkům zaslané ze záznamu.

Datová specialistka Adéla Smrčková ze SmartEmailingu přiblížila, jak posílat maximálně personalizované retenční e-maily. Přednáška E-mailová hyper-personalizace až na úroveň vzpomínek z dovolené představila inspirativní případovou studii spolupráce s cestovními kancelářemi.

Posledním řečníkem byl autor bestselleru Žltá kniha budovania značky – Michal Pastier z GoBigname a Darwin & the Machines. V jedinečné prezentaci představil několik neobvyklých způsobů, jak přistupovat k elektronickému obchodování jinak.

Závěrečnou tečkou bylo kouzelnické vystoupení kouzelníka Petra Šestáka, který předvedl své kouzelnické schopnosti. Do vystoupení zapojil také Štefana Polgáriho, zakladatele společnosti Ecommerce Bridge a sítě Dognet, alias Medžik Stíva.

Velkolepý závěr roka 2023

Bratislavská akce uzavřela sérii regionálních konferencí po celém Slovensku.“Jezdit do regionů s přednáškami není jednoduché, ale vidím v tom velkou přidanou hodnotu. Organizování deseti akcí ročně po celém Slovensku nás naučilo hodně o místním podnikání a výzvách, které přináší. Dodalo nám to energii pro rok 2024, kdy máme naplánováno dokonce 11 přednášek,” říká Michal Moricz, výkonný ředitel Ecommerce Bridge.

V regionech chybí konference o elektronickém obchodování. V tomto segmentu je velmi důležité vzdělávání. Naším cílem je přivést odborníky i do regionů. Chceme, aby se lidé v místních firmách mohli ptát velkých značek na vše, co je zajímá,” vysvětluje zakladatel Ecommerce Bridge Štefan Polgári.

Velké značky sdílejí know-how

Plán na příští rok je jasný – vytvořit ještě lepší akce, navštívit nová města a budovat komunity po celé zemi. Na jaké změny se můžete těšit?

  • Původní koncept 4 přednášek rozšiřujeme na 5.
  • Na každé akci se objeví 2 velké slovenské a české značky.
  • Kromě toho proběhne panelová diskuse s možností klást řečníkům otázky;

“Budeme i nadále udržovat živý přenos akce, ke kterému se mohou zájemci připojit zcela zdarma. Přijdou však o panelovou diskusi a možnost klást otázky řečníkům,” připomíná Štefan.

E-commerce je dynamická oblast, o které pravidelně informujeme. Sledujte náš obsah, přihlaste se k odběru newsletteru a buďte v obraze. Zároveň vám neunikne pozvánka na další akci. Příště se uvidíme v Bardejově.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Marketing festival 2024 v Brně opět oslovil stovky marketérů. Jaké klíčové věci byste měli řešit v roce 2024?
12min. doba čtení

Marketing festival 2024 v Brně opět oslovil stovky marketérů. Jaké klíčové věci byste měli řešit v roce 2024?

Dnes již legendární akce, která se vrátila na místo svých počátků. Tentokrát se marketingový festival opět konal v brněnském Janáčkově divadle. Stovky seniorních marketérů z Česka, Slovenska i zahraničí přijely nasát znalosti a navázat nové kontakty. V zajímavém programu šitém na míru aktuální marketingové situaci se skvěle doplňovalo 9 TOP řečníků. Přinášíme vám nejzajímavější postřehy […]

Michal Moricz Michal Moricz
Executive Director v Ecommerce Bridge
Přečíst článek
Jak přimět zákazníky k opakovaným nákupům? Na akci ShopMasters poradí experti na retenci
2min. doba čtení

Jak přimět zákazníky k opakovaným nákupům? Na akci ShopMasters poradí experti na retenci

Akce ShopMasters s podtitulem E-shopy e-shopům se uskuteční 15. února ve Visionary v pražských Holešovicích. Tentokrát se zaměří na sdílení zkušeností a know-how z oblasti zákaznické retence. Své osvědčené přístupy platné i v době krize představí formou přednášek a mastermindů experti z Košíku, Grizly nebo Alensy.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+