2min. doba čtení

Logistický operátor WE|DO rozšiřuje síť výdejních míst a hledá dopravce

Letos se společnost WE|DO stala hlavním přepravním partnerem platformy Allegro na českém trhu a očekává zvýšený zájem o její služby. Aktuálně doručuje do více než 1500 výdejních míst a v brzké době počítá s dalším navýšením počtu.

Logistický operátor WE|DO rozšiřuje síť výdejních míst a hledá dopravce

Logistický operátor WE|DO rozšiřuje svou síť výdejních míst a počet výdejních boxů, aby se připravil na předvánoční nárůst objemu zásilek. Společnost v letošním roce rozšířila síť výdejních míst o čtvrtinu, v brzké době počítá s dalším navýšením počtu až na 1800. WE|DO využívá k distribuci zásilek vlastní výdejní místa, výdejní boxy a zásilky domů.

„V předvánočním období je každoročně o služby přepravních společností největší zájem. Počítáme s tím, že v posledním čtvrtletí roku vzroste počet doručených zásilek o desítky procent a chceme být na tento růst dobře připraveni,” přibližuje Aleš Kučera, Delivery Sales Manager WE|DO.

WE|DO nabírá nové dopravce a kurýry s vlastní dodávkou nebo celou flotilou: „Abychom tento nárůst nových zásilek byli schopni i do budoucna, v požadované kvalitě pokrýt, nabíráme nové dopravce a kurýry, a to nejen na předvánoční období, ale i na dlouhodobou spolupráci,“ vysvětluje Denisa Uhrová, HR Business Partner společnosti. Firma aktuálně spolupracuje s 350 kurýry, 1 400 výdejními místy a doručuje do více než 1500 výdejních boxů. Zásilky pokrývá v Česku, na Slovensku a v rámci ČR rozváží i zásilky z Polska.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Threads už tahá nitky i do Evropy
3min. doba čtení

Threads už tahá nitky i do Evropy

V červenci letošního roku byla zprovozněna nová aplikace Threads, ale kvůli obavám o ochranu osobních údajů nebyla v EU dostupná. The Wall Street Journal uvádí, že společnost Meta, která za aplikací stojí, by mohla tuto platformu zpřístupnit evropským uživatelům již příští měsíc.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+