1min. doba čtení

Konec bezplatného vracení zboží v H&M

Společnost H&M začala účtovat poplatky za vrácení zboží a pravidla se v jednotlivých zemích liší. Zatímco v zemích Beneluxu je vrácení online objednávky v obchodě zdarma, zákazníci ve Velké Británii za něj budou muset zaplatit.

Konec bezplatného vracení zboží v H&M

Poplatky za vrácení zboží se liší

Společnost H&M začala účtovat poplatky za vrácení zboží a pravidla se v jednotlivých zemích liší. Zatímco v zemích Beneluxu je vrácení online objednávky v obchodě zdarma, zákazníci ve Velké Británii za něj musí zaplatit.

Belgičtí zákazníci musí nyní za vrácení online objednávky zaplatit 1,95 EUR. Stále však mohou bezplatně vrátit zboží v kamenném obchodě H&M.

Pro členy programu Plus zůstává doručení a vrácení zboží zdarma. Jedná se o zákazníky, kteří jsou členy bezplatného věrnostního programu H&M a nasbírali více než 300 bodů prostřednictvím nákupů (1 € = 1 bod) nebo pozváním přátel do programu.

Pravidla pro přijímání vratek se však v jednotlivých zemích liší. Například ve Velké Británii je za vrácení zboží online i v obchodě účtován příplatek 1,99 GBP.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Threads už tahá nitky i do Evropy
3min. doba čtení

Threads už tahá nitky i do Evropy

V červenci letošního roku byla zprovozněna nová aplikace Threads, ale kvůli obavám o ochranu osobních údajů nebyla v EU dostupná. The Wall Street Journal uvádí, že společnost Meta, která za aplikací stojí, by mohla tuto platformu zpřístupnit evropským uživatelům již příští měsíc.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+