3min. doba čtení

Kam vás a váš eshop může posunout digitální marketing?

Od řečníků online konference WebTop100 uslyšíte, jak se v českých firmách propsaly činnosti jednotlivých oblastí digitálního marketingu: rozvoj webu a UX, digitalizace firmy, obsah, SEO, PPC, emailing, sociální sítě a nejnovější formáty.

Kam vás a váš eshop může posunout digitální marketing?

19. listopadu vás na konferenci WebTop100 čeká to nejlepší z online marketingu z domácí scény i inspirace ze zahraničí. Vysílat budeme online, z moderního virtuálního studia.

Jaká témata a kdo vás čeká na obrazovkách:

  • Nejefektivnější rozvoj webu

Ondřej Ilinčev, odborník na optimalizaci webu a UX, ukáže, jak umí tuzemští odborníci svými aktivitami pomáhat zlepšovat výkonnost firem s využitím webů.

  • E-mailing

V průběhu přednášky Petra Cikána z Sherpas nás čekají novinky z oblasti retenčního marketingu a výsledky každoročního průzkumu kvality komunikace firem z oblasti e-commerce se svými zákazníky.

  • Výkonnostní reklama – PPC

Jaké příležitosti a hrozby nás čekají v oblasti výkonnostního digitálního marketingu v nebližších letech a jak se s nimi vypořádat ukáže Markéta Kabátová z uLab.

  • Digitální transformace

Tomáš Jindříšek z agentury Dark Side se zaměří na průběh úspěšné digitální transformace firmy.

  • Umělá inteligence

Nejzajímavější případy implementace umělé inteligence v reálném consumer-facing prostředí přinese Jan Romportl z O2.

  • Jak nezničit SEO

Pavel Ungr zhodnotí SEO v tuzemských končinách. Bude mluvit o tom, proč ho nepodcenit, jaká jsou jeho úskalí a jak by se kvalitní SEO mělo vlastně dělat.

  • Obsahový marketing

Závislost na číslech u digitálního marketingu, ohýbání content marketingu do brainwashingu, mýtus contentu coby reklamní kampaně, to jsou témata Michala Schindlera z Creative Dock.

  • Videoreklama

O významu videomarketingu pro firemní projekty vám poví Andrea Hurychová z WeDigital, přední česká expertka na influencer marketing a videoreklamu.

  • Instagramový počin a influence marketing

Současným stavem influencer marketingu u nás i za kopečky a předpokládaným posunem do roku 2021 vás provede Petr Srna z Word of Online. A kdo jiný by se měl zaměřit na roli Instagramu v marketingu než Aki Votrubová.

Předseda poroty soutěže digitálních projektů WebTop100 Petr Kleiner zhodnotí rok 2020 v československém digitálu a v mezičase vás čekají krátké case study úspěšných digitálních projektů.

Inspirujte se největšími špičkami v odvětvích digitálního marketingu. Konference WebTop100 vám pomůže lépe se zorientovat v digitálním prostředí a ukáže, kam můžete posunout své vlastní projekty. Sejdeme se v moderním online studiu 19. listopadu.

Registrovat se můžete na stránkách TUESDAY Business Network.

Sdílet článek
Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu
3min. doba čtení

Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu

Web Summit je jednou z největších a nejprestižnějších technologických konferencí na světě. Byla založena v roce 2009 a každoročně se koná v Lisabonu. Konference přitahuje tisíce návštěvníků včetně technologických profesionálů, začínajících firem, investorů, politických představitelů a zástupců médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Přečíst článek
Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!
11min. doba čtení

Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!

Komunikujte pozitivně, jednoduše, bez greenwashingu a chytře s AI. Takto by se dal obsahově shrnout 7. ročník konference Communication Summit z produkce společnosti Blue Events, který proběhl 5. června v O2 universum. Ať už jste byli mezi čtyřmi stovkami návštěvníků, nebo ne, podívejte se na přehled toho nejdůležitějšího, co během programu zaznělo.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+