2min. doba čtení

Jaromír Jágr přichází s vlastní značkou JJ68

Není žádným tajemstvím, že slavná jména světového sportu těží ze své popularity. A mnozí využívají svůj vliv i v byznysu. Výjimkou není ani Jaromír Jágr, jeden z nejlepších hokejistů všech dob. Ten přichází s vlastní značkou JJ68 a nabídne doplňky stravy pro sportovce a domácí mazlíčky. 

Jaromír Jágr přichází s vlastní značkou JJ68

Produkty na přírodní bázi a konopí 

Název značky JJ68 asi není třeba nijak blíže vysvětlovat, jelikož se jedná se o kombinaci monogramu a čísla jeho dresu. Pod touto značkou se budou prodávat především potravinové doplňky pro lidi a domácí zvířata či dokonce kosmetika. Navíc všechny produkty byly vyvíjeny na přírodní bázi a hlavní složkou těchto produktů je konopí. 

„Značku jsem mohl založit kdykoli, ale začínám s ní až teď. Když jsem se totiž zamyslel nad tím, kolik je mi let a jak dlouho můžu hrát, uvědomil jsem si, že těch let nebude moc,“ řekl Jágr při představování JJ68. 

Způsob, jak vyřešit problémy s bolestí 

I když konopné produkty mohou v našich končinách vyvolat určitý druh kontroverze, Jágr velmi jasně vysvětluje své motivy, které jej vedly k tomuto kroku. Během své kariéry se neustále setkával s problémy, které omezovaly jeho výkonnost. Jágr v této souvislosti zmiňuje zejména bolest. „Chcete se co nejrychleji zbavit bolesti a každý vám dává rady. Nevíte, co bude fungovat. Na to, co mi vyhovuje, jsem přišel před čtyřmi lety.“ 

„Jen málokterá rostlina může poskytnout tak jedinečný a komplexní zdroj výživných látek jako konopí. Za zmínku stojí například fytokanabinoidy, které mají řadu velmi zajímavých a příznivých účinků na lidské zdraví,“ řekl František Švejda, který několik měsíců pracoval na vývoji produktů pro značku JJ68. 

Výrobky jsou rozděleny do tří produktových kategorií. Pro profesionální sportovce, rekreační sportovce a domácí mazlíčky. 

Kromě olejů CBD, které se užívají po kapkách, jsou k dispozici také proteinové nápoje z konopných semen, náplasti proti bolesti a regenerační krém na sportem namáhané končetiny. Kromě toho se v budoucnu mají kategorie rozšířit o další produkty.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+