1min. doba čtení

Jaké bezpečnostní riziko může přinést expirovaná doména?

Fero Volár dělá ve slovenském WebSupportu šéfa B2B sales. Pracoval jako systémový administrátor a dlouhodobě se zabývá internetovým byznysem. Bavili jsme se spolu o tom, jak se dá zneužít váš email při expiraci domény. O tomto tématu se mluví málo, ale nechat expirovat svou doménu může představovat velké bezpečnostní riziko. Poslechněte si náš rozhovor a dozvíte se, na co si dávat pozor, pokud nechcete, aby byly vaše údaje zneužity.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge

V rozhovoru se dozvíte:

  • 3:08 kdy se vaše expirovaná doména stává zajímavou pro útočníky;
  • 6:44 jak se můžete bránit, pokud už někdo koupil vaši expirovanou doménu;
  • 10:10 co má uživatel udělat před tím, než nechá expirovat doménu;
  • 15:07 kdy se vám může stát, že někdo bude posílat emaily vaším jménem.

Sdílet článek
Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge

Spoluzakladatel projekt Ecommerce Bridge a ředitel affiliate sítě Dognet, která aktuálně působí na Slovensku, Česku, Maďarsku, Polsku a Rumunsku.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Ľuboš Ďurovič CMO Hyperia
2min. doba čtení

Jak vést a motivovat interní 27členný marketingový tým (Luboš Ďurovič, Hyperia)

Luboš Ďurovič je CMO (Chief Marketing Officer) v žilinské firmě Hyperia. Ve společnosti působí už téměř od jejích začátků a do současné pozice se dostal postupně. V tomto rozhovoru nám povyprávěl, jak funguje nábor, řízení i odměňování 27členného marketingového týmu a jak se specializují lidé na různé projekty.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Přečíst článek
Matuš Konečný
2min. doba čtení

V Snapchatu, TikToku, AdColony, na Twitteru nebo na Spotify čekají stovky tisíc návštěvníků pro váš e-shop (Matúš Konečný, Httpool)

Matúš Konečný už v našem křesle v minulosti seděl. Pracuje jako Sales Director pro společnost Httpool, která zastřešuje reklamu na různých platformách. V nejnovějším rozhovoru nám kromě jiného povyprávěl, jakým způsobem se dají Snapchat, TikTok, Twitter, Spotify nebo AdColony využít pro propagaci vašich e-shopů.

Štefan Polgári Štefan Polgári
Co-founder Ecommerce Bridge
Přečíst článek