2min. doba čtení

YouTube Create se rozšířil do dalších zemí

YouTube rozšiřuje přístup ke své aplikaci pro střih videa Create, která umožňuje snadno vytvářet krátké filmy přímo v telefonu.

YouTube Create se rozšířil do dalších zemí
Zdroj: YouTube

YouTube Create je bezplatný nástroj pro úpravu videa. Umožňuje přístup k mnoha funkcím pro vytváření složitějších videoklipů. Dokáže například vyčistit zvuk a odstranit šum na pozadí, přidat automatické titulky (prozatím jsou k dispozici v angličtině, hindštině a španělštině). Zvládne také zjednodušené nástroje pro úpravu videa, jako jsou filtry, efekty a přechody. V neposlední řadě umožní přímé publikování na YouTube – a to jak krátkých, tak dlouhých filmů.

Důležitý je také přístup k bezplatným skladbám a zvukovým efektům. Tisíce skladeb lze vybrat přímo v aplikaci bez jakýchkoli licenčních poplatků. Hudební knihovna je také zdarma, což vás zbaví stresu a obav z případných nároků na autorská práva.

Zdroj: YouTube

Tento relativně nový koncept dosud fungoval v USA, Velké Británii, Francii, Německu, Indii, Singapuru, Jižní Koreji a Indonésii.  Nyní k němu budou mít přístup uživatelé ve Finsku, Irsku, Španělsku, Argentině, Austrálii, Brazílii, Kanadě, Hongkongu, Nizozemsku, na Novém Zélandu, Tchaj-wanu, v Thajsku a Turecku. Očekává se, že se služba časem rozšíří i do dalších regionů. V současné době je k dispozici pouze pro systém Android.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+