3min. doba čtení

Hrajte si na návrháře a nakupujte zároveň. Robin Games přichází s PLAYHOUSE

Startup Robin Games oslovil investory a našel díru na herním trhu. Cílem startupu je vytvářet zážitky z her na sofistikovanější a stylovější úrovni - něco, co by více odpovídalo obsahu, který obvykle najdete v lifestylovém časopise nebo na profilu influencera na Instagramu. Dnes tento startup vydává svůj první titul - mobilní hru PLAYHOUSE. Ten spojuje hraní i nakupování do jednoho zážitku.

Hrajte si na návrháře a nakupujte zároveň. Robin Games přichází s PLAYHOUSE

Design interiérů je oblíbeným subžánrem simulačních her

PLAYHOUSE je simulační hra. Umožňuje hráčům přesouvat nábytek a vytvářet originální vzhled místností pomocí různých prvků. Ale to není důvod, proč je aplikace výjimečná. Koneckonců, žánr interiérového designu je jedním z populárních subžánrů v kategorii simulačních her, kde se v žebříčcích Top Charts objevují konkurenční hry jako Redecor od Playtika, Decor Life – Home Design Game od SayGames a Design Home od Crowdstar: Other. PLAYHOUSE se od konkurence odlišuje svou technologií a především partnerstvím.

Společnost spolupracuje se skutečnými nábytkářskými značkami, aby bylo možné předměty ve hře nakupovat v reálném životě.

Tisíce kusů, které lze objednat

Představte si, že stavíte dům nebo se stěhujete. Jednotlivé kusy nábytku můžete otáčet, měnit jejich velikost nebo dokonce skládat jednotlivé položky na sebe. Vytvoříte si budoucí vzhled svých pokojů a co je zajímavější, stejné produkty si můžete zakoupit přímo na webových stránkách značek. PLAYHOUSE nabízí možnosti nakupování, které hráče spojují se značkami, jako jsou Arhaus, Article, 1stDibs, Chairish, One Kings Lane, ABC Carpet & Home, Jenni Kayne, Society6, Bloomscape, Room & Board a Lulu & Georgia. Jinými slovy, cílem hry je nejen poskytnout kreativní prostor pro fanoušky umění a interiérového designu, ale také podpořit objevování nového nábytku a dekorací.

Robin Games uvádí, že aplikace obsahuje více než 6 000 kusů skutečného nábytku a dekorací od více než 100 značek. Hráči tak mají na výběr z mnoha možností a jediným kliknutím se dostanou na webové stránky prodejce, kde mohou proměnit své představy ve skutečnost.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
2min. doba čtení

Virtuální obchod Lacoste chce měnit e-commerce

Lacoste považuje svůj virtuální projekt za ambiciózní a nabízí pohlcující interaktivní cestu, která podle značky znamená „znovuobjevení elektronického obchodu“. Ať už to znamená cokoliv, Lacoste nastoupila do vlaku, ve kterém už jedou Gucci, Adidas a další.

Redakce Redakce
Přečíst článek