1min. doba čtení

Google oznámil nové reklamní partnerství, kampaně poběží i na platformách Disney

Google oznámil novou integraci se službou Disney Real-time Ad Exchange (DRAX). Inzerenti tak mohou rozšířit své kampaně na platformy společnosti Disney, jako jsou Hulu, Disney+ a YouTube.

Google oznámil nové reklamní partnerství, kampaně poběží i na platformách Disney
Zdroj: Depositphotos

Toto partnerství dává příležitost oslovit diváky zaměřené na obsah Disney. S možnostmi rozšířeného řízení frekvence a jednotného vykazování inzerentů, které poskytuje integrace DRAX, se efektivně využijí investice do streamování.

“V roce 2023 jsme oznámili náš společný závazek vyvíjet řešení zaměřená na ochranu soukromí, která zlepšují výkon inzerentů. Kromě toho se inventář společnosti Disney stal ještě dostupnějším díky inventáři Disney+, který je nyní otevřen všem inzerentům v oblasti Display & Video 360. Rozšířili jsme také adresovatelnost pomocí segmentů publika společnosti Google, které jsou široce dostupné v celém portfoliu společnosti Disney,” informoval Google ve svém prohlášení.

Inzerenti mají nyní možnost provádět kampaně s širším dosahem a oslovit ještě více lidí. Dá se předpokládat, že cena bude kvůli exkluzivnímu prostoru o něco vyšší, ale výsledky ukáže až čas.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+