2min. doba čtení

Edrone a PrestaShop oznamují spolupráci

Krakovská společnost Edrone, která nabízí CRM řešení pro automatizaci marketingu a PrestaShop, jedna z nejoblíbenějších platforem pro elektronické obchodování, uzavřely partnerství.

Edrone a PrestaShop oznamují spolupráci

Hlasové obchodování v PrestaShopu

PrestaShop v současné době používá více než 250 000 internetových obchodů po celém světě a je přeložen do 60 různých jazyků. Společnost Edrone zase vyřizuje více než 10 milionů objednávek ročně ve 25 zemích. Edrone je systém CRM s automatizací marketingu a voice commerce navržený speciálně pro elektronické obchodování.

Uživatelé Edrone mohou propojit svůj účet s nástroji PrestaShop.

“Spolupráce s PrestaShopem otevírá nové možnosti elektronického obchodování. Díky ní mohou majitelé e-shopů vstoupit na vyšší úroveň řízení svého internetového obchodu, zvýšit prodeje a loajalitu zákazníků a vyniknout na trhu díky inovacím, jako je technologie Voice Commerce,” říká Konrad Bujak, vedoucí produktového oddělení společnosti Edrone.

Vyzkoušejte dvoutýdenní trial

Chcete-li toto řešení používat, jednoduše si stáhněte a nainstalujte plugin z PrestaShopu. K dispozici je 14denní zkušební období, během kterého si můžete vyzkoušet funkce nástroje. Integrace Edrone je k dispozici pro všechny obchody PrestaShop (kromě Ruska). Oblíbená je zejména v zemích střední a východní Evropy a také v Jižní Americe, například v Brazílii.

“Spolupráce se společností Edrone je dalším krokem v realizaci naší strategie budování partnerství s klíčovými hráči v odvětví elektronického obchodu. Naším posláním je poskytovat služby nejvyšší kvality a naše spojenectví s předním poskytovatelem řešení pro automatizaci marketingu to jen potvrzuje,” komentuje Mateusz Osiecki, Country Manager PrestaShop Polsko.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
2min. doba čtení

Změny ve vedení skupiny Rohlik

Skupina Rohlik rozšiřuje svůj manažerský tým. Ředitel české pobočky Olin Novák byl jmenován generálním ředitelem pro mezinárodní obchod. Na palubu nastoupil také Martin Beháň, který vedl Tesco v Polsku.

Redakce Redakce
Přečíst článek
6min. doba čtení

Týdenní přehled Ecommerce Bridge

Dnes se podíváme na odhadované prodeje během Black Friday ve Spojených státech, prozradíme vám, který polský e-shop vstupuje na slovenský trh, a pustíme si krátkou ukázku ze zajímavého rozhovoru Štefana Polgáriho s Markem Šulíkem, který je šéfem digitálního marketingu cyklistické značky Isadore. Celý rozhovor spolu s dalšími tématy najdete jako vždy na ecommercebridge.cz.

Redakce Redakce
Přečíst článek