3min. doba čtení

Direct Link přichází do Nizozemska a pomůže s doručováním zásilek do severských zemí

Poskytovatel logistických služeb Direct Link oznámil vstup na nizozemský trh. Vlastní ji společnost PostNord, která je švédsko-dánskou národní poštovní společností. DirectLink působí po celém světě, ale nyní zřídí provoz s místním personálem i v Nizozemsku.

Direct Link přichází do Nizozemska a pomůže s doručováním zásilek do severských zemí

Direct Link se specializuje na doručování specifických zásilek zákazníkům a distribuci produktů po celém světě. Má provozy a zaměstnance v Německu, Spojeném království, Polsku, USA, Brazílii, Hongkongu, Singapuru, Číně a ve Švédsku.

Díra na nizozemském trhu

„Na nizozemském trhu je díra, která odpovídá našemu agilnímu profilu. V této geografické oblasti se realizuje velká část dovozu do EU a v nabídce je jen několik řešení, která splní očekávání zákazníků, a jen velmi málo takových, která jsou ochotna přizpůsobit své služby svým zákazníkům“ říká Lucas Egenvall, obchodní ředitel společnosti Direct Link pro trhy EMEA. 

Poskytovatel logistických služeb očekává, že jeho operace v Nizozemsku přispějí k pozitivnímu EBIT již v prvním roce. Z dlouhodobého hlediska se společnost chce stát lídrem na trhu s B2C zásilkami, které se dovážejí do severských zemí.

Tým Direct Link v Nizozemsku. Zleva doprava: Wim Koelewijn, Anders Lindh, Ramon Camp, Frido Brouwers, Sander van Leeuwen.

Nizozemsko jako vstupní brána pro Direct Link

„Na základě našich stávajících poštovních řešení rozšíříme naše portfolio o další komerční možnosti poslední míle v EU. Nizozemsko bude fungovat jako brána pro Direct Link na místní a globální úrovni.” 

Direct Link má kanceláře a provozy v několika zemích. Je globální společností, která umožňuje přizpůsobit se požadavkům zákazníků. Lokální exportéři s mezinárodními potřebami přepravy B2C nebo se zbožím na severský trh, mohou ve společnosti najít vhodná řešení, stejně jako podniky mimo EU, které potřebují partnera pro distribuci, skladování a plnění v rámci EU. 

„Rozlišujeme mezi poštovními a obchodními zásilkami. V případě poštovních zásilek jsme přirozenou, ekonomičtější možností v porovnání s kurýry a jsme vhodní pro zboží do 2 kg. V případě našich komerčních řešení do severských zemí a na jiné trhy, můžeme obecně zpracovat zboží do 35 kg. Naše severská řešení jsou v tomto segmentu naší specialitou, protože velkou část doručování na poslední míli zajišťujeme my, přičemž PostNord je naše mateřská společnost.“

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
2min. doba čtení

Změny ve vedení skupiny Rohlik

Skupina Rohlik rozšiřuje svůj manažerský tým. Ředitel české pobočky Olin Novák byl jmenován generálním ředitelem pro mezinárodní obchod. Na palubu nastoupil také Martin Beháň, který vedl Tesco v Polsku.

Redakce Redakce
Přečíst článek
6min. doba čtení

Týdenní přehled Ecommerce Bridge

Dnes se podíváme na odhadované prodeje během Black Friday ve Spojených státech, prozradíme vám, který polský e-shop vstupuje na slovenský trh, a pustíme si krátkou ukázku ze zajímavého rozhovoru Štefana Polgáriho s Markem Šulíkem, který je šéfem digitálního marketingu cyklistické značky Isadore. Celý rozhovor spolu s dalšími tématy najdete jako vždy na ecommercebridge.cz.

Redakce Redakce
Přečíst článek