2min. doba čtení

Co je to digitální garáž?

Digitální garáž Google je bezplatný online vzdělávací program. Umožňuje rozšířit a posílit vaše dovednosti prostřednictvím kurzů digitálního marketingu.

Co je to digitální garáž?

Digitální garáž Google je bezplatný online vzdělávací program. Umožňuje rozšířit a posílit vaše dovednosti prostřednictvím kurzů digitálního marketingu. Možná dokonce získáte práci, po které jste toužili, a začnete novou kariéru.

Do digitální platformy společnosti Google se může přihlásit každý, kdo má chuť se učit. Ať už chcete postoupit v kariéře, posunout se na vyšší pozici v obchodním žebříčku, nebo se vzdělávat.

Jaké jsou výhody digitální garáže?

Snadný přístup – struktura a rozvržení obsahu jsou jednoduché. Můžete mít videopřednášky, kvízy a sledování pokroku uspořádané do milníků. Ke kurzům máte přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Stačí mít přístup k internetu.

Vlastní tempo – učení je snazší, než si myslíte. Neomezený režim a čas umožní učení přímo z gauče bez narušení rozvrhu.

Testování – po dokončení každého kurzu si můžete otestovat své dovednosti. Závěrečný test je založen především na otázkách s výběrem odpovědi a obsahuje nové příklady – nikoliv ty, se kterými jste se již setkali ve videu.

Dostanu certifikát?

Ano. Kolik stojí získání certifikátu Google? Ani haléř. Jen váš čas a odhodlání. Podporuje ho společnost Google a IAB Europe (Interactive Advertising Bureau Europe), profesní sdružení pro digitální marketing a reklamu.

Co mě digitální garáž naučí?

Díky digitální garáži začnete rozumět tématům, jako jsou:

 • Webový design,
 • psaní obsahu,
 • SEO (optimalizace pro vyhledávače),
 • správa sociálních médií,
 • analýza dat,
 • střih videa,
 • vývoj mobilních aplikací, a mnoho dalších zajímavých věcí.

Jak to pomůže mému podnikání uspět?

 1. Zvýšit produktivitu zaměstnanců.
 2. Získání chytrých pracovníků.
 3. Zvýšení příjmů společnosti.
 4. Získání konkurenční výhody.

Co potřebuji k absolvování kurzu?

Pro tento kurz potřebujete pouze e-mailovou adresu, čas a trochu vytrvalosti. Digitální garáž a mnoho dalších profesionálních online kurzů v oblasti marketingu jsou zcela zdarma, a proto jsou volně dostupné všem.

Na tomto odkazu najdete svůj kurz. Stačí začít.

Novinky z Youtube kanálu Ecommerce Bridge
Přihlásit se k odběru
Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Co je hoax?
4min. doba čtení

Co je hoax?

V současném kontextu sociálních sítí lidé za hoax považují informace, se kterými se buď neztotožňují, nebo které odporují jejich vidění světa. Svět není černobílý, ty máš svůj názor, já mám svůj názor, pravda je relativní a podobné fráze nás chtějí přesvědčit, že nemůžeme spolehlivě určit pravost a pravdivost informací. Odebírejte pravidelný ecommerce newsletter Přihlaste se […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
2min. doba čtení

Fotobanka

Fotobanka je místo na internetu, kde najdete tisíce fotografií, obrázků, nebo dokonce krátkých videoklipů. Jde o jeden z nejjednodušších způsobů, jak získat ilustrační obrázek. Dají se využívat pro komerční účely například do článků, na sociální sítě nebo na weby. Odebírejte pravidelný ecommerce newsletter Přihlaste se do denního, nebo týdenního newsletteru, se kterým vám nic neunikne […]

Přečíst článek
2min. doba čtení

Cílová skupina

S pojmem cílová skupina jste se setkali pravděpodobně v marketingu nebo v oblasti reklamy. Jde o velmi důležitý parametr, který by měla znát každá značka či firma. Od něho se následně odvíjí, na koho budete cílit svoje reklamy, příspěvky či výrobky. Odebírejte pravidelný ecommerce newsletter Přihlaste se do denního, nebo týdenního newsletteru, se kterým vám […]

Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+