3 min. doba čtení

První ročník mezinárodní e-commerce konference v Praze

Ecommerce Prague, první mezinárodní e-commerce konference v Česku, se uskuteční 8. února 2024 v Praze. Akce se zaměří na expanzi českých e-shopů na mezinárodní trhy a představí řadu předních odborníků v oboru z Česka i zahraničí, včetně Jerome Poussina, Tomáše Bravermana, Alexandre Bonvina a zástupců společností Shein, Shopify a TePe. Konference pořádaná společnostmi Shopsys a Sounds Good Agency nabídne účastníkům možnost nahlédnout do strategií pro globální růst a úspěch.

První ročník mezinárodní e-commerce konference v Praze
Zdroj: Ecommerce Prague

V Česku začíná být některým e-shopům těsno a tak je pro ně logickým krokem k dalšímu růstu expanze. Zahraniční úspěch je na dosah – jak se mu přiblížit a přitom se nespálit? Přijďte si pro ověřené informace od zahraničních i českých řečníků na první ročník mezinárodní e-commerce konference ECOMMERCE PRAGUE

Na konferenci s mezinárodním zaměřením vystoupí zahraniční i čeští speakeři. Od Jerome Poussina z Maison du Monde se dozvíte, jak se dělá omnichannel na mezinárodní úrovni, bývalý CEO Heureky Tomáš Braverman bude mluvit o řízení mezinárodních týmů a uslyšíte taky Alexandre Bonvin ze švýcarského fondu investujícího do e-shopů, zakladatele Socialsharks a světově úspěšného e-shopu s doplňky pro gamery MADMONQ Petra Andrýska a zástupce e-shopů Eyerim, Factcool nebo Alensa.

Venku se hraje úplně jiná hra než tady v Česku a pro úspěch je důležité znát pravidla, ale i cheaty. Jsem nadšený, že Češi umí uvažovat světově a že toho můžu být součástí a ukázat další levely podnikání.” komentuje Petr Andrýsek, šéf obchodu a inovací v MADMONQ.

Kromě přednášek budou na konferenci probíhat uzavřené debatní skupiny pod vedením odborných mentorů a řízený networking ve večerní atmosféře a konference bude zakončena afterparty. Ecommerce Prague je primárně pro manažery a majitele e-shopů, kterým je Česko malé, expandují do zahraničí nebo touží po mezinárodním úspěchu. 

Konferenci pořádá jednička v tvorbě středních a velkých e-shopů na míru Shopsys a certifikovaný Shopify expert Sounds Good Agency, která od nedávna patří do skupiny Shopsys Group. “V Česku chybí velkoformátová mezinárodní konference se zahraničními speakery zaměřená na e-commerce a my máme ambici to změnit a v dalších letech přinést konferenci s tisíci účastníky z celé Evropy”, dodává Matěj Kapošváry, CEO Shopsysu. 

|

Ecommerce Prague proběhne v funkcionalistické budově WPP Campusu, bývalém sídle elektrických podniků, které bylo otevřeno po rekonstrukci v roce 2021 a získalo ocenění stavba roku 2021.

Přidejte se 8. února 2024 v Praze na večer plný zahraniční inspirace, jedinečných speakerů, cenných kontaktů i kvalitní zábavy. Vstupenky pořídíte na www.ecommerceprague.cz

Tisková zpráva

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu
3 min. doba čtení

Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu

Web Summit je jednou z největších a nejprestižnějších technologických konferencí na světě. Byla založena v roce 2009 a každoročně se koná v Lisabonu. Konference přitahuje tisíce návštěvníků včetně technologických profesionálů, začínajících firem, investorů, politických představitelů a zástupců médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Přečíst článek
Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!
11 min. doba čtení

Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!

Komunikujte pozitivně, jednoduše, bez greenwashingu a chytře s AI. Takto by se dal obsahově shrnout 7. ročník konference Communication Summit z produkce společnosti Blue Events, který proběhl 5. června v O2 universum. Ať už jste byli mezi čtyřmi stovkami návštěvníků, nebo ne, podívejte se na přehled toho nejdůležitějšího, co během programu zaznělo.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+