2min. doba čtení

Chorvatský porovnávač cen spouští marketplace pod skupinou Heureka

Chorvatská platforma pro porovnání cen Jeftinije.hr spustila novou službu: Jeftinije Marketplace. Kromě srovnání cen od různých prodejců umožní spotřebitelům nakupovat tyto produkty přímo na platformě. 

Chorvatský porovnávač cen spouští marketplace pod skupinou Heureka

Jeftinije.hr je jednou z největších online platforem pro srovnání cen v Chorvatsku. Je součástí skupiny Heureka, která působí v 9 zemích. Podle společnosti má na měsíční bázi 23 milionů uživatelů a síť 55 000 partnerských internetových obchodů. Online podniky nyní mohou své produkty prodávat na všech trzích v rámci celé skupiny. 

Marketplace je odpovědí na tvrdou konkurenci v online byznysu 

„Být hráčem v e-commerce je v současnosti stále náročnější práce. Je to v důsledku toho, že náklady na reklamu exponenciálně rostou a konkurence je tvrdší než kdykoli předtím. Zároveň jsou spotřebitelé čím dál náročnější. Dostat uživatele na svou stránku, zvládnout logistiku a doručení a zároveň poskytnout špičkový uživatelský zážitek může být pro tým průměrného internetového obchodu, který se orientuje na prodej, prostě příliš mnoho. Právě zde jsou marketplaces velkou pomocí, konkrétně zvládnou mnohé z uvedených prací,“ vysvětluje David Čreslovnik, generální ředitel společnosti Jeftinije.hr. 

Zkušenosti a údaje skupiny Heureka 

Chorvatská platforma mohla ke spuštění tržiště využít digitální rámec, který skupina Heureka Group již používá pro svá další online tržiště. Domácí partnerské e-shopy tak budou moci prodávat i v ostatních zemích, ve kterých skupina působí. 

Jeftinije.hr je jednou z největších online platforem pro srovnání cen v Chorvatsku. 

„Přicházíme do Chorvatska, abychom místním obchodníkům otevřeli nové cross-border možnosti. V současnosti představují tržiště více než 10 % našeho GMV a očekáváme, že toto procento během následujících dvou až tří let výrazně poroste,“ řekl Michal Vodák, provozní ředitel skupiny Heureka.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK
3min. doba čtení

Češi se nebojí zkoušet nové e-shopy a svoji ekonomickou situaci vnímají lépe, ukázal výzkum APEK

Loajalita zákazníků v on-line prostředí je každým rokem silnější a pro e-shopy důležitá. I tak mají nadále nové kvalitní internetové obchody slibnou šanci na trhu uspět. Jak totiž ukázal výzkum Asociace pro elektronickou komerci (APEK), čtyři z deseti internetových nakupujících jen v letošním prvním čtvrtletí vybrali pro svůj nákup z jejich pohledu dosud nevyzkoušený e-shop.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+