2min. doba čtení

Chorvatský porovnávač cen spouští marketplace pod skupinou Heureka

Chorvatská platforma pro porovnání cen Jeftinije.hr spustila novou službu: Jeftinije Marketplace. Kromě srovnání cen od různých prodejců umožní spotřebitelům nakupovat tyto produkty přímo na platformě. 

Chorvatský porovnávač cen spouští marketplace pod skupinou Heureka

Jeftinije.hr je jednou z největších online platforem pro srovnání cen v Chorvatsku. Je součástí skupiny Heureka, která působí v 9 zemích. Podle společnosti má na měsíční bázi 23 milionů uživatelů a síť 55 000 partnerských internetových obchodů. Online podniky nyní mohou své produkty prodávat na všech trzích v rámci celé skupiny. 

Marketplace je odpovědí na tvrdou konkurenci v online byznysu 

„Být hráčem v e-commerce je v současnosti stále náročnější práce. Je to v důsledku toho, že náklady na reklamu exponenciálně rostou a konkurence je tvrdší než kdykoli předtím. Zároveň jsou spotřebitelé čím dál náročnější. Dostat uživatele na svou stránku, zvládnout logistiku a doručení a zároveň poskytnout špičkový uživatelský zážitek může být pro tým průměrného internetového obchodu, který se orientuje na prodej, prostě příliš mnoho. Právě zde jsou marketplaces velkou pomocí, konkrétně zvládnou mnohé z uvedených prací,“ vysvětluje David Čreslovnik, generální ředitel společnosti Jeftinije.hr. 

Zkušenosti a údaje skupiny Heureka 

Chorvatská platforma mohla ke spuštění tržiště využít digitální rámec, který skupina Heureka Group již používá pro svá další online tržiště. Domácí partnerské e-shopy tak budou moci prodávat i v ostatních zemích, ve kterých skupina působí. 

Jeftinije.hr je jednou z největších online platforem pro srovnání cen v Chorvatsku. 

„Přicházíme do Chorvatska, abychom místním obchodníkům otevřeli nové cross-border možnosti. V současnosti představují tržiště více než 10 % našeho GMV a očekáváme, že toto procento během následujících dvou až tří let výrazně poroste,“ řekl Michal Vodák, provozní ředitel skupiny Heureka.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN
3min. doba čtení

Kritický pohled na digitalizaci ze strany OSN

V době, kdy digitální transformace mění podobu globální ekonomiky, se stále častěji zkoumají důsledky tohoto rychlého posunu pro životní prostředí. Zpráva o digitální ekonomice, za kterou stojí OSN, se zaměřuje na tento zásadní problém a zdůrazňuje potřebu vyvážit technologický pokrok s udržitelností životního prostředí.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU
3min. doba čtení

Podvodní hry na Shein? Společnost se musí odpovídat EU

Čínský prodejce rychlé módy Shein zaznamenal obrovský růst a očekává se, že ještě letos vstoupí na londýnskou burzu. Evropští úředníci jsou však znepokojeni agresivními strategiemi společnosti v oblasti oslovování zákazníků. Jednou z nich je hra Shein, která poskytuje bezplatné produkty výměnou za doporučení nových uživatelů do aplikace.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+