3 min. doba čtení

Bratislava bude v únoru mekkou SEO

V Bratislavě uvidíte za jeden den 17 předních odborníků na SEO z 8 zemí – na konferenci #seozraz 10. února 2020.

Bratislava bude v únoru mekkou SEO

SEO neboli optimalizace pro vyhledávače by neměla chybět v žádné marketingové strategii pro rok 2020. Obzvláště v případě firem, kterým může jejich online viditelnost a nalezitelnost zásadně ovlivnit byznys nebo reputaci a vnímání značky.

SEO se dnes už neřeší jen kvůli růstu organické (nebo neplacené) návštěvnosti.

Hraje důležitou roli také při zabezpečení dobré zákaznické zkušenosti, například hledá-li zákazník kontakt na zákaznickou podporu svého mobilního operátora nebo otevírací hodiny pobočky své banky.

Agentúra Basta digital, jako jeden z průkopníků SEO na Slovensku, opět po roce organizuje #seozraz. Z této konference chce udělat největší SEO konferenci v regionu CEE.

V Bratislavě se setkají čtyři světoznámé SEO autority

Mezi 17 řečníky na konferenci #seozraz najdete kromě absolutní středoevropské SEO špičky také šéfku holandské firmy Yoast Marieke van de Rakt, jejíž plugin Yoast SEO patří mezi top 3 nejpoužívanější pluginy pro WordPress weby.

Bastian Grimm z německé agentury Peak Ace je častým řečníkem na největších světových SEO akcích. V roce 2019 byl v soutěži European Search Awards oceněn jako Search Personality of the Year.

Až z Filipín přijde ředitel agentury SharpRocket Venchito Tampon. Jeho firma se specializuje na linkbuilding, který dělá pro velké světové značky. Venchito přispívá odborným obsahem na světoznámé weby, jako je Forbes, Kissmetrics či Moz.

Holanďan Fili Wiese v minulosti pracoval v Google Search Quality týmu a umožní vám nahlédnout pod pokličku penalizací webů na Google.

Top of mind SEO influenceři ze střední Evropy

Na konferenci#seozraz také, samozřejmě, vystoupí nejvlivnější specialisté ze zemí střední a východní Evropy.

České duo Pavel Ungr a Zdeněk Dvořák znají i tací marketéři na obou stranách řeky Moravy, kteří si myslí, že je SEO mrtvé.

Rakušan Alexander Rus je nejaktivnějším SEO odborníkem na německy mluvících trzích, pokud jde o sdílení svého know-how. Jeho YouTube kanál s více než 7 000 odběrateli je hlavním zdrojem SEO know-how v německém jazyce.

Gábor Papp organizuje největší maďarskou konferenci zaměřenou na SEO, PPC a webovou analytiku s názvem Digital Cube.

Slovenskou scénu zastupují dva SEO bardi – Daniel Ďuriš z Basta digital a Tibor Peták z Gradety. Daniel založil první SEO agenturu na Slovensku – Pizza SEO (nově Basta digital) a dodnes patří k největším slovenským kapacitám v této branži.

Tibor stál ještě jako freelancer za hlavním slovenským informačním zdrojem Seochat.sk a dnes vede vlastní agenturu. Služebně mladší, ale neméně známý Mikuláš Prokop vyhrál se svou prací pro Deník SME v roce 2019 prestižní domácí soutěž Digital Pie.

Stará tržnice bude 10. února mekkou SEO

Organizátoři očekávají 10. února zaplněnou Starou tržnici v Bratislavě. Už první várka prodaných lístků naznačuje, že složení publika bude pestré a #seozraz bude mezinárodní také díky publiku. Všechny přednášky budou samozřejmě v angličtině.

Všechny informace najdete na webu seo.zraz.sk.

Sdílet článek
Basta Digital
Tento článek ti přináší

Basta Digital

Více o této společnosti

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu
3 min. doba čtení

Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu

Web Summit je jednou z největších a nejprestižnějších technologických konferencí na světě. Byla založena v roce 2009 a každoročně se koná v Lisabonu. Konference přitahuje tisíce návštěvníků včetně technologických profesionálů, začínajících firem, investorů, politických představitelů a zástupců médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Přečíst článek
Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!
11 min. doba čtení

Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!

Komunikujte pozitivně, jednoduše, bez greenwashingu a chytře s AI. Takto by se dal obsahově shrnout 7. ročník konference Communication Summit z produkce společnosti Blue Events, který proběhl 5. června v O2 universum. Ať už jste byli mezi čtyřmi stovkami návštěvníků, nebo ne, podívejte se na přehled toho nejdůležitějšího, co během programu zaznělo.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+