2min. doba čtení

About You ukončuje spolupráci se společností Mädchenflohmarkt

Společnost About You ukončuje spolupráci s platformou secondhandu Mädchenflohmarkt a vyřazuje všechny své výrobky z kategorie "Second Love". Tento krok následoval po závažných obviněních vznesených vůči platformě. Spolupráce začala před necelými třemi lety.

About You ukončuje spolupráci se společností Mädchenflohmarkt

Podvedení prodejci?

Německá platforma pro secondhandovou módu Mädchenflohmarkt je již několik měsíců pod drobnohledem úřadů. Byla obviněna z toho, že již několik měsíců zadržuje nebo nevyplácí prodejcům příjmy z prodeje. Recenze na Trustpilotu jsou plné negativních zkušeností prodejců a spotřebitelské centrum Baden-Württembersk varuje před prodejem na této platformě. V současné době probíhá vyšetřování na základě několika trestních oznámení.

Podle mluvčího společnosti About You se módní platforma o těchto skutečnostech dozvěděla koncem minulého týdne. Od té doby zahájila interní procesy k odstranění zboží z Mädchenflohmarktu ze své vlastní kategorie secondhandů nazvané “Second Love”.

Zboží z Mädchenflohmarkt již není v About You k dispozici.

V současné situaci se společnost About You vyhýbá jakékoli negativní publicitě spojující společnost s platformou a probíhajícím vyšetřováním. Zvláště po zveřejnění výsledků svého fiskálního roku, kdy vykázala ztrátu 137 milionů eur a snaží se dosáhnout provozní ziskovosti. Společnost About You spolupracovala s platformou secondhand Mädchenflohmarkt od roku 2020.

Aktualizace: E-shop s použitým zbožím “Mädchenflohmarkt” vyhlásil bankrot. Zřejmě to není překvapivé, protože v posledních měsících bylo zveřejněno několik případů, kdy zákazníci přišli o své peníze.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?
3min. doba čtení

Co si myslí Češi o AI při nakupování módy?

V roce 2023 jsme byli svědky průlomu v generativních systémech založených na umělé inteligenci (AI), sahajícího od telefonických rozhovorů s virtuálními operátory až po automaticky personalizovaná doporučení produktů a virtuální nákupní asistenty. Algoritmy strojového učení jsou dnes všudypřítomné, ale jak se k adopci umělé inteligence ve světě módy staví čeští spotřebitelé? Jaké nové nástroje znají […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+