4min. doba čtení

ZirconTech summit 2024: Nová dimenze podnikatelského eventu a diskusí

„Záměrem je vytvořit místo, kde se setkávají rozmanité myšlenky, které jsou dostatečně silné a inspirativní, aby změnily svět, jak ho známe.“ Alex Prochyra, CEO Zircon Tree.

ZirconTech summit 2024: Nová dimenze podnikatelského eventu a diskusí
Zdroj: Zircon Tree

Již 6.6.2024 se v X-bionic Sphere v slovenském Šamoríně setkají zkušenosti slovenských a českých lídrů a vizionářů. Za myšlenkou a realizací unikátního ZirconTech Summitu stojí Alex Prochyra, organizátor a CEO platformy Zircon Tree.

Událost, která může změnit pohled na budoucnost

Myšlenka ZirconTech Summitu se zrodila z touhy vytvořit prostor pro kvalitní a osobní diskusi zkušených lídrů a vizionářů z Česka a Slovenska.

Akce je vyhrazena pro vybrané účastníky na pozicích C-level. ZirconTech Summit 2024 je určen všem, kterým záleží na jejich společnosti a chtějí ji rozvíjet. Poskytne proto prostor pro rozhovory vedoucích pracovníků a podnikatelů v uvolněném prostředí. Záměrem je, aby si účastníci mohli navzájem otevřeně sdělit své názory a zkušenosti, tentokrát bez velkého množství otázek a zásahů z publika. Místo tradičních přednášek jsou do programu zařazeny panelové diskuse, takže účastníci mohou dostat odpovědi na své otázky přímo z pódia.

K cenným nápadům z diskusí se mohou dostat nejen účastníci – špičkoví odborníci, ale každý, kdo má zájem.

Pečlivě vybraní mediální partneři budou celý summit zaznamenávat a šířit všechny důležité informace. Díky tomu k nim bude mít přístup každý, kdo hledá inspiraci a motivaci v podnikání.

Summit ZirconTech se koná pod záštitou společnosti Zircon Tree.

Zircon Tree je programatická platforma, která slouží k nákupu převážně RTB reklamy v online prostoru. Poskytuje podnikatelům nové perspektivy a řešení v oblasti marketingu. Když máte pocit, že „lepší už to nebude“, přichází platforma, která vám poskytne nové perspektivy a řešení. Cílem je zaměřit se na nejlepší imprese v online prostoru z kvalitních domén v kvalitních lokalitách. S ohledem na to byly vytvořeny speciální doplňkové produkty – brandlift v bannerech, produktové kampaně nebo náš vlastní reportovací systém Reportingo.

Program ZirconTech Summitu se skládá ze 3 okruhů

Každý z nich je navržen tak, aby zaujal široké spektrum podnikatelů a zároveň poskytl hlubší vhled do současných problémů a trendů v různých odvětvích.

První blok bude věnován marketingu – kampaním (jak o nich přemýšlet, jak je vnímat, jak se na ně dívat), značce (proč je značka tak důležitá) a v neposlední řadě si povíme o implementaci nabytých znalostí do praxe (jak na to).

Druhý blok se bude zabývat výzvami, které vyžadují strategické vedení, přizpůsobivost a skutečně proaktivní přístup vedení, aby byl zajištěn další růst a úspěch organizace.

Třetí blok se bude zabývat provozními řediteli, kteří hrají klíčovou roli při zajišťování hladkého a efektivního chodu každodenních operací společnosti a zároveň strategicky připravují organizaci na dlouhodobý úspěch.

Na summitu se setkáte se speakry s bohatými zkušenostmi a reálnými výsledky, kteří jsou ochotni tyto cenné rady předávat dál. Různé segmenty, a tedy i různé úhly pohledu, se budou setkávat. Každý zde najde něco obohacujícího pro své podnikání. Například Táňa Ondrejková vybudovala svou firmu z 0 na 100 milionů svépomocně a poskytne obohacující a zajímavé postřehy o tom, jak se její role ve firmě postupem času měnila a čím vším musela projít.

Inspirativní hlavní program, networking a to není vše! Čeká vás také úžasná gastronomická afterparty – kvalitní steaky, lahodné nápoje a skvělá hudba. Odpočinete si, navážete nové kontakty a užijete si večerní zábavu.

Zúčastněte se akce, která nabízí hodnotný obsah pro vaše podnikání a motivaci k získání nových znalostí a zkušeností. Jste-li CEO, CEE, CFO, COO alebo Head of, stačí vyplnit kontaktní formulář na našich webových stránkách a my se vám ozveme. https://www.zircontechsummit.com/kontakt/

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Tento článek ti přináší

dabl.

Tvořeno srdcem, schváleno myslí. „Tvořeno srdcem“ hovoří o vnitřní vášni, která pohání naše inovace. „Schváleno myslí“ podtrhuje význam důkladné úvahy a kritického myšlení. Zatímco vášeň podněcuje naše nápady, je to síla našich myšlenek, která je přeměňuje na vynalézavá řešení. Jsme marketingový powerhouse, jehož středem jsou lidé. Jsme tady, pokud nás potřebuješ.

Více o této společnosti

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!
11min. doba čtení

Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!

Komunikujte pozitivně, jednoduše, bez greenwashingu a chytře s AI. Takto by se dal obsahově shrnout 7. ročník konference Communication Summit z produkce společnosti Blue Events, který proběhl 5. června v O2 universum. Ať už jste byli mezi čtyřmi stovkami návštěvníků, nebo ne, podívejte se na přehled toho nejdůležitějšího, co během programu zaznělo.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Creative Restart 2024 o tvůrčí vášni a vizi
4min. doba čtení

Creative Restart 2024 o tvůrčí vášni a vizi

Digitální agentura Taste pořádá už druhý ročník Creative Restartu, který se bude konat 20. června 2024 v Kině Lucerna. Za přípravou celého line-upu stojí opět Roman Číhalík, přičemž jako leitmotiv letošní konference zvolil téma „Passion & Vision“. Na pódiu uvidíme uznávané české i mezinárodní tvůrce z rozličných kreativních oborů. Můžete se těšit například na designérku […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Zaostřeno na inovace, kreativitu, AI a přístupnost. Prestižní technologická konference WebExpo opět zaplnila Palác Lucerna
3min. doba čtení

Zaostřeno na inovace, kreativitu, AI a přístupnost. Prestižní technologická konference WebExpo opět zaplnila Palác Lucerna

V sálech pražské Lucerny vystoupilo 91 mezinárodních špičkových expertů ze světa technologií. Kromě přednášek, praktických workshopů, diskuzí a konzultací s mentory, byly připraveny také různé aktivity pro děti – pro ty nejmenší dětský koutek, pro starší praktické workshopy, kde si mohly osahat například základy programování, vyzkoušet 3D tisk a práci s generativními AI nástroji.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+