3min. doba čtení

Využijte technologii skladování budoucnosti

Webshippy dorazilo na Slovensko a vy díky tomu můžete profitovat! Vizí naší společnosti je pomáhat e-shopům v celé Evropě, což v praxi znamená možnost odlehčit online prodejcům od zátěže spojené s logistikou e-shopu. Jako přidanou hodnotu přinášíme inovativní řešení, která si dříve mohli dovolit jen ti největší hráči na trhu.

Katalin Paál Katalin Paál
Country manažerka spoločnosti Webshippy pro Česko a Slovensko
Využijte technologii skladování budoucnosti

Společnost Webshippy, která se zabývá outsourcingem logistiky, je inovativní technologický start-up. V zákulisí pracuje více než 50 IT specialistů, kteří zajišťují výborné fungování našich systémů s přihlédnutím ke spokojenosti našich zákazníků. 

Nyní i na Slovensku: bezvadná, rychlá, digitalizovaná skladová řešení na Slovensku a v celé Evropě

V roce 2019 se společnost Webshippy stala společností nabízející nejinovativnější outsourcovanou logistiku v regionu a získala ocenění „Nejinovativnější start-up roku“. Vyvinuli jsme unikátní software, který lze integrovat s e-shopy, fakturačními a kurýrními systémy.

Díky našemu softwaru mají obchodníci přehled o všech činnostech, které zajišťujeme. Nesmíme zapomínat na to, že tajemstvím dlouhodobého úspěchu jsou spokojení zákazníci, kteří se k vám chtějí vracet.

Dosáhněte počtu objednávek, o kterých se vám ani nesnilo

Vybudováním mezinárodní sítě fulfillment center pomáháme našim evropským zákazníkům dosahovat objemu zásilek, o kterých se jim na začátku ani nesnilo. Díky tomuto mají naši zákazníci čas a prostor pro budování své značky, rozšiřování produktového portfolia apod.

Nechte Webshippy postarat se o vaši logistiku, nyní s 50% slevou! Zvládněte největší sezónu s lehkostí a dosáhněte letos špičkových zisků.

Konec roku je pro většinu e-shopů noční můrou. Výrobky nedorazí včas, není dostatek lidí, chybí kurýr, balíky jsou doručovány na špatné místo určení, zákaznické linky jsou přeplněny telefonáty stěžovatelů.

Udělejte to letos jinak! Zaměřte se spíše na prodej než na řešení problémů: Nenechte se brzdit nedostatkem kapacit. Webshippy vám zaručí, že tento rok uzavřete co nejlépe a vaši zákazníci budou maximálně spokojeni. 

Pokud potřebujete pro svůj internetový obchod stabilní logistiku a doručování, může vám pomoci společnost Webshippy, která se podle nedávného žebříčku umístila na prvním místě v regionu.

Jsme poctěni, že se společnost Webshippy umístila na 1. místě v žebříčku poskytovatelů fulfillmentu v regionu střední a východní Evropy, který sestavila společnost Growww Digital, a že se také umístila mezi 10 nejlepšími poskytovateli online obchodu.

https://export.growwwdigital.com/top-10-online-export-service-providers-in-the-cee-region/ 

Sdílet článek
Katalin Paál
Country manažerka spoločnosti Webshippy pro Česko a Slovensko
Webshippy
Tento článek ti přináší

Webshippy

Webshippy jako první v regionu pomáhá online obchodníkům svojí robotizovanou fulfillment sítí, pronajímatelnými e-logistickými softwarovými řešeními a dropshippingovým trhem, aby poskytoval služby svým zákazníkům na nejvyšší úrovni.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
6min. doba čtení

Průzkum slovenských e-shopů (E-shop Barometr 2022)

E-shop Barometr je pravidelný průzkum realizovaný mezi slovenskými e-shopy s různorodou nabídkou produktů a služeb. I uplynulý sedmý ročník, pod taktovkou ui42 ve spolupráci s KPMG na Slovensku, přinesl náhled pod pokličku slovenské e-commerce scény. Přečtěte si, jaká očekávání měli e-shopaři od Vánoc poznamenaných energetickou krizí a vysokou inflací. Jaké kroky například plánují podniknout v […]

Robo Háger Robo Háger
Marketing Director
Přečíst článek
5min. doba čtení

E-shopy s automatickým doporučovacím nástrojem prodávají efektivněji

Cílem každého e-shopu je prodávat. V moři konkurence, možnostech marketingových nástrojů a narůstajících očekávání zákazníků je však stále náročnější dosáhnout stanovených cílů. Stačí dnes větší rozpočet na reklamu, lepší marketing nebo změna designu webových stránek, aby byli zákazníci spokojenější a prodej efektivnější? 

Robo Háger Robo Háger
Marketing Director
Přečíst článek