3min. doba čtení

Úspěšné firmy digitalizují. Inspirujte se příběhem Powerlogy

Klíčem ke změně byla integrace objednávkového a skladového systému s ERP.

Úspěšné firmy digitalizují. Inspirujte se příběhem Powerlogy
Zdroj: Depositphotos

E-shop s funkční výživou založenou na biohackingu se díky ABRA Flexi definitivně zbavil excelových tabulek a papírů. Kompletní firemní agenda je ve třech vzájemně propojených systémech.

Kváskový chléb, obyčejné přepuštěné máslo a místní ovoce, nebo dokonce káva s máslem a kokosovým olejem či bezlepkové müsli. Co mají tyto potraviny společného? Přestože jsou zdravé, dobře chutnají a “hackují” naše tělo, aby lépe fungovalo, aniž by k tomu potřebovalo chemii. Na takzvaném biohackingu je založen podnikatelský záměr Dušana Plichty, majitele e-shopu POWERLOGY. Nějaký čas strávil v Austrálii, kde získal znalosti o zdravém životním stylu, na které chtěl po návratu na Slovensko navázat i doma. V jeho e-shopu dnes najdete kvalitní kávu, oleje, kolageny, proteiny, ořechová másla a čokolády. Jedenáctkrát získal ocenění World Great Taste Awards, které oceňuje jen ty nejchutnější recepty z celého světa.

Digitální e-shop

Online obchod funguje od roku 2013, a i když měl firemní software, stále se neobešel bez excelových tabulek a různých dokumentů. To se změnilo v roce 2021, kdy společnost přešla na ABRA Flexi.

“Nejvíce oceňujeme možnost vytvářet vystavené objednávky pro dodavatele a následně získávat zboží prostřednictvím účtenek navázaných na tyto objednávky,” říká finanční analytik POWERLOGY Juraj Drábik. Společnost se v současné době nejvíce zaměřuje na expanzi do České republiky a dalších evropských zemí.

“ABRA Flexi nám nejvíce pomáhá při řízení objednávek, účtování faktur, párování plateb a celkové kontrole hospodaření společnosti,” pokračuje Juraj.

Proč ABRA Flexi?

“Hledali jsme účetní systém specializovaný pro e-shopy, který by nám umožnil co nejvíce automatizovat proces online objednávek a jejich komplexní zpracování. Klíčem ke změně byla integrace a automatizace objednávkového systému Woocommerce se systémem ABRA Flexi, stejně jako jeho propojení se skladovým systémem Lokia.”

Flexi je sexi. I na Macu.

Kolegové používají verzi pro počítače i webovou aplikaci a ti, kteří pracují na zařízeních Apple, oceňují, že Flexi funguje i v prostředí macOS. Vyzkoušejte ABRA Flexi na měsíc zdarma.

Klíčové benefity

  • 3 v 1. Společnost používá účetní, objednávkový a skladový systém. Prostřednictvím API jsou navzájem propojeny s e-shopem.
  • Web a desktop. Online verze je lepší pro editaci jednotlivých objednávek, desktopová verze je lepší pro zaúčtování faktur za zboží a párování plateb (práce finančního oddělení).
  • Kontrola. Společnost má přehled nad svým cash flowa ziskem či ztrátou.

Více o využití softwaru ABRA Flexi v různých firmách.

Sdílet článek
ABRA Software
Tento článek ti přináší

ABRA Software

Dynamická technologická firma, která vyvíjí a dodává moderní informační systémy. Podnikatelům a manažerům pomáháme mít dokonalý přehled o své firmě, uvolňujeme jim ruce od administrativy a umožňujeme jim činit správná rozhodnutí. Máme více než 30 let zkušeností s tisíci úspěšnými instalacemi robustního ERP systému u velkých a středních firem. Poskytujeme online cloudové účetnictví, řešení e-commerce, webové a mobilní zakázkové aplikace.

Týdenní podcast UPdate
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+