2min. doba čtení

Spartoo a módní značka ALDO se dohodly na spolupráci

Francouzský internetový prodejce módy Spartoo uzavřel dohodu o správě operací kanadské módní značky ALDO ve Francii. Na základě této dohody bude společnost Spartoo spravovat fyzický a online prodej společnosti ALDO v této zemi.

Spartoo a módní značka ALDO se dohodly na spolupráci

Návrat společnosti ALDO na francouzský trh

Tímto partnerstvím se ALDO vrací na francouzský trh a obnovuje celou síť svých prodejen a e-shopů. Značka získá přístup k odborným znalostem e-commerce a integrovaným službám společnosti Spartoo, stejně jako k jejím znalostem francouzského módního trhu.

Viceprezident ALDO Group International Michel Fahmy řekl: “Francie, jako globální módní destinace, byla vždy strategickým trhem a připojení tak silného a inovativního partnera k naší značce je známkou jedinečného postavení a síly ALDO na globálním trhu s obuví a kabelkami.”

Spartoo může díky spolupráci rozšířit svůj sortiment zboží

Kromě řízení operací společnosti ALDO rozšíří partnerství širokou nabídku módního zboží společnosti Spartoo, včetně obuvi, tašek a doplňků, a to spojením silných stránek fyzických a online operací. Obě společnosti rovněž využijí své odborné znalosti k realizaci plánu na urychlení růstu na francouzském trhu.

Spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Spartoo Boris Saragaglia řekl: “Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s ikonickou značkou, která sdílí naše hodnoty. Tímto partnerstvím Spartoo opět dokazuje technologické know-how, které za léta své existence vyvinulo a které jsme se rozhodli interně využít.”

Společnost ALDO, která byla založena v roce 1972, nabízí obuv a módní doplňky různým zákazníkům. Společnost provozuje 1 500 prodejen a digitálních kanálů ve více než 100 zemích.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Threads už tahá nitky i do Evropy
3min. doba čtení

Threads už tahá nitky i do Evropy

V červenci letošního roku byla zprovozněna nová aplikace Threads, ale kvůli obavám o ochranu osobních údajů nebyla v EU dostupná. The Wall Street Journal uvádí, že společnost Meta, která za aplikací stojí, by mohla tuto platformu zpřístupnit evropským uživatelům již příští měsíc.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+