2min. doba čtení

Slovenská národní galerie má nový web

Práce na nových webových stránkách byly zahájeny během rekonstrukce galerie. Vedení galerie chtělo co nejdříve po otevření nabídnout veřejnosti digitální zážitek v podobě, která by odpovídala návštěvě nové Slovenské národní galerie.

Slovenská národní galerie má nový web

Dvě fáze spuštění

Vzhledem k časové náročnosti a složitosti vývoje spustí Národní galerie nové webové stránky v několika fázích. Do doby, než budou dokončeny a zpřístupněny další části nových webových stránek, budou funkční původní stránky a bude k dispozici archivní obsah.

Webové stránky mají nový design, pracují s písmem na míru a reagují na potřeby publika. Kromě designu je nejviditelnější změnou zjednodušení struktury a obsahu webu – v první fázi jde o zpřehlednění úvodní stránky, seznamu výstav a akcí a informací pro návštěvníky.

Na stránkách jednotlivých výstav a expozic najdou návštěvníci fotografie s náhledem do výstav, seznam umělců, autorů a vystavených děl, která mohou dále zkoumat na Webu umění.

Týdenní podcast UPdate

Magazín a vzdělávání

Ve druhé fázi budou spuštěny další dvě sekce: časopis a vzdělávání. Magazín bude místem, kde budou na jednom místě zveřejňovány články, videa, podcasty a další online obsah vytvořený SNG. Sekce Vzdělávání nabídne přehled programů, kurzů a kreativního obsahu pro různé cílové skupiny.

“Zjištění, na jejichž základě jsme tyto úpravy provedli, vycházejí z uživatelského výzkumu a testování, které byly klíčové pro vývoj první fáze, ale budou i nadále probíhat,” uvádí se ve zveřejněné zprávě.

Přípravu nových webových stránek SNG koordinuje interní tým lab.SNG ve spolupráci s oddělením marketingu a komunikace SNG. Koncept výzkumu a designu vypracovalo studio LB*, vizuální podobu připravila Katarína Štefániková ve spolupráci s Gorazdem Ratulovským a Pavlínou S. Morháčovou. Technologické řešení a vývoj zajišťuje slovenská softwarová společnost BRACKETS by TRIAD.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni
3min. doba čtení

Počet e-shopů roste. Od ledna jich přibylo o třetinu více než loni

V lednu zaznamenala česká e-commerce scéna výrazný nárůst nových internetových obchodů, kdy meziročně vzrostl jejich počet o 30 %. Čelo kategorií letos opanoval segment hobby s 18% podílem na nově vzniklých e-shopech. Následují dlouhodobě oblíbené segmenty oblečení a potraviny. Odborníci také zejména v poslední době registrují zvýšený zájem majitelů kamenných prodejen o vstup do online […]

Redakce Redakce
Přečíst článek
Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka
2min. doba čtení

Temu a další zahraniční obři zdražují reklamu českým e-shopům, těm klesá průměrná objednávka

Česká e-commerce se postupně vzpamatovává z loňských poklesů, přesto se pořád potýká s několika problémy. Nedávný příchod zahraničních gigantů na český trh znamená nejen větší konkurenci, ale i drahou online reklamu. Především menší e-shopy bez marketingových agentur a specialistů mají situaci o to těžší.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+