2min. doba čtení

Packeta loni přepravila o 40 procent více zásilek

Loňský rok byl pro skupinu Packeta úspěšný - doručila 90 milionů zásilek do 33 zemí světa a zvýšila obrat na celkem 257 milionů eur.

Packeta loni přepravila o 40 procent více zásilek

Úspěšný rok navzdory nejistotě na trhu

Dodavatelské společnosti Packeta se v loňském roce dařilo. Meziročně přepravila o více než 40 procent zásilek více a její tržby by měly dosáhnout přibližně 60 milionů eur.

Jak ve středu informovala jedna z největších doručovacích společností na Slovensku, nejvytíženějším dnem loňského roku byl 19. prosinec, kdy bylo odbaveno více než 280 tisíc zásilek. Jedná se o nejvíce balíků zpracovaných doručovací službou za jeden den na Slovensku. Generální ředitel společnosti Packeta na Slovensku Alexander Jančo očekává, že společnost letos překoná loňská čísla, a to i přes nejistotu na trhu a rostoucí ceny energií.

Týdenní podcast UPdate

Loňský rok byl úspěšný i pro Packeta Group. Dodala 90 milionů zásilek do 33 zemí světa, čímž skupina dosáhla obratu 257 milionů eur. Více než 2 200 zaměstnanců dodalo zboží v hodnotě několika miliard eur. Celkový počet výdejních míst se zvýšil na více než 15 tisíc, partnerských míst na 140 tisíc a Z-Boxů na více než šest tisíc. Na konci loňského roku bylo na Slovensku více než 1 400 výdejních míst a 1 800 Z-Boxů.

“Skupina Packeta dosáhla v loňském roce dobrého výsledku nejen na Slovensku, ale i na dalších svých trzích. Jedním z důvodů je spolehlivost, 98 procent našich zásilek je doručeno druhý den po expedici,” uvedl Jančo.

Společnost Packeta byla založena v roce 2010 a poskytuje komplexní logistické služby pro internetové obchody. Je součástí 14 společností holdingu Packeta, který působí v 10 státech a dodává do 33 zemí.

Credit: Trend

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+