3min. doba čtení

E-commerce Berlin Expo 2022 má potvrzené první spíkry. Na koho se můžete těšit?

E-commerce Berlin Expo (EBE) je jednou z nejznámějších mezinárodních konferencí pro digitální lídry, inovátory a podnikatele v oblasti elektronického obchodu. Uskuteční se 5. května 2022 ve STATION-Berlin. Akce nabízí působivou sestavu řečníků z celé Evropy, kteří jsou předními odborníky ve svých oblastech – můžete se tedy těšit na vzrušující témata! 

E-commerce Berlin Expo 2022 má potvrzené první spíkry. Na koho se můžete těšit?

 Mezi všemi, kteří vystoupí, budou i prezentace těchto vynikajících řečníků:

 FathyAbdelmonam, produktový manažer @ Zalando

ConstantinosCalios, zakladatel a CEO @ korodrogerie.de

CengizDuelger, viceprezident digitálních výstupů Hub @ SkyDeutschlandFernsehen GmbH & Co. KG

Ben Harmanus, hlavní marketingový manažer, EMEA @ Hubspot

Peter Hartmann, globální manažer digitálního marketingu @ Henkel

JörgHeinemann, ředitel proinovace a digitalizaci @ Otto

SakinaHitzemann,Account Manager DACH @ Wish

MoniquePaulsen, Payment projektový manažer a vedoucí týmu pro prevenci podvodů@ MYTOYS GROUP

zdroj: ecommerce berlin

 Rychlý přehled některých témat

 Čekají vás témata jako optimalizace konverzního poměru, finanční nezávislost v e-commerce nebo inspirace jak vybudovat globální byznys. V krátkosti uveďme aspoň některá z nich:

 #1 Koupit teď, zaplatit později

MoniquePaulsen a Thomas Ficht ze společnosti MYTOYSGROUP budou hovořit o platebním přístupu, který přináší revoluci v odvětví elektronického obchodu.

#2 Průniky contentu a commerce

Prezentace Erika Reintjese se bude týkat e-commerce světa a toho, jak se dá udělat modernějším, hezčím a přitažlivějším díky správnému nákupnímu zážitku.

Cílem je, aby lidé chtěli věci kupovat nejen tím, že budou dobře vypadat, ale aby se dokázali emočně spojit s nákupem.

#3 Strategie produktu

Strategie produktu v e-byznysu je opravdu důležitá, protože váš produkt je vaší hlavní devízou. Fathy Abdelmonam, produktový manažer společnosti Zalando, přichází s prezentací s názvem „Od funkce k problému, který stojí za to vyřešit. Jak mohou jiné týmy inspirovat vaši produktovou strategii?”

#4 Marketplaces

Miro Morczinek, generální ředitel společnosti Moebel24, se bude věnovat tématu „Platform Extreme nová oblast marketplace po pandemii“. Prezentace se bude týkat toho, jak mohou být marketplaces úspěšné a co byste měli zvážit, než se do této oblasti pustíte!

To samozřejmě není všechno. Zjistěte víc informací nebo se registrujte. Vstup je zdarma.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
2min. doba čtení

Změny ve vedení skupiny Rohlik

Skupina Rohlik rozšiřuje svůj manažerský tým. Ředitel české pobočky Olin Novák byl jmenován generálním ředitelem pro mezinárodní obchod. Na palubu nastoupil také Martin Beháň, který vedl Tesco v Polsku.

Redakce Redakce
Přečíst článek
6min. doba čtení

Týdenní přehled Ecommerce Bridge

Dnes se podíváme na odhadované prodeje během Black Friday ve Spojených státech, prozradíme vám, který polský e-shop vstupuje na slovenský trh, a pustíme si krátkou ukázku ze zajímavého rozhovoru Štefana Polgáriho s Markem Šulíkem, který je šéfem digitálního marketingu cyklistické značky Isadore. Celý rozhovor spolu s dalšími tématy najdete jako vždy na ecommercebridge.cz.

Redakce Redakce
Přečíst článek