3min. doba čtení

Budoucnost B2B je v e-commerce. Eshopista v září prozradí, jak na ni

E-commerce byla dlouhou dobu doménou zejména B2C firem, pro které šlo o skvělou příležitosti ke kontaktu s běžnými spotřebiteli. To se však rychle mění. Jak prozradí další díl úspěšného diskusního cyklu Eshopista, B2B e-commerce patří mezi nejrychleji rostoucí disciplíny. Hlavní program akce nabídne odpovědi na to, co přináší investice do digitalizace společnosti, v čem se liší marketingová strategie nebo jak řešit časté bariéry B2B firem v online světě.

Budoucnost B2B je v e-commerce. Eshopista v září prozradí, jak na ni

Přestože řada B2B firem do e-commerce již úspěšně vstoupila, většina tuzemských firem stále s větším využitím tohoto obchodního kanálu váhá. „Tyto firmy většinou neví, jak řídit strategii nebo marketing. Neumí odhadnout, jak velké budou investice do digitalizace nebo jaké překážky je na této cestě čekají. Naše setkání jim v tomto pomůže,“ uvádí za pořádající konzultační společnost Acomware event manažerka akce Terezie Charvátová, podle níž aktuální díl Eshopisty ocení zejména majitelé společností a marketingoví specialisté. Na akci je už možné se registrovat, kapacita je s ohledem na vládní nařízení omezena na 100 osob.

Program akce zahájí odpolední semináře, v nichž zástupci společnosti NetDirect, která je zároveň hlavním partnerem večera, vysvětlí, proč stavět na moderních technologiích, jak si poradit při výběrovém řízení na e-shop nebo co obnáší projektové řízení v e-commerce.

Hlavní odpolední program nabídne zajímavá data o B2B trhu a dále vystoupení Radima Roženka z české společnosti TESCOMA, který prozradí, jak vypadala transformace společnosti za posledních 10 let. TESCOMA dnes a před 10 lety jsou totiž zcela jiné společnosti. Od čistě B2B firmy se posunula k prodejci, který má přes 30 vlastních prodejen a 140 prodejních center provozovaných 50 frančízanty. Intenzivně řešili, jak tohle dohromady propojit. A vyžádalo si to obrovské změny.

V závěrečné panelové diskusi prozradí přední hráči B2B odvětví, jaká úskalí a strategie jsou spojena se vstupem na B2B e-commerce trh. Mezi panelisty se objeví například⁠ Lukáš Havlena ze společnosti OEZ, Jiří Jaroš z firmy SONEPAR nebo Ondřej Mynář z NAFIGATE Cosmetics. Ti se společně dotknou témat jako změna obchodní strategie nebo interních procesů. Prozradí také, co přinesl vstup do online prostředí právě jim. Moderátorkou panelové diskuse i celé akce bude Magdaléna Divišová z Online People.

Na hlavní akci i doprovodný seminář se mohou zájemci snadno přihlásit na webu www.eshopista.cz. Hlavním partnerem večera je česká softwarová společnost NetDirect, s jejichž zástupci budete moci prokonzultovat svůj projekt přímo na místě.

Datum konání akce: 3. 9. 2020
Čas: 12:30 – 18:50 (po hlavním programu následuje afterparty)
Program akce: https://eshopista.cz/
Pořadatel: Acomware s.r.o.
Místo konání: Černá labuť, 8. patro, Na Poříčí 25, 110 00, Praha 1

Sdílet článek
Acomware
Tento článek ti přináší

Acomware

Více o této společnosti

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu
3min. doba čtení

Proč si koupit lístky na Web Summit v Lisabonu

Web Summit je jednou z největších a nejprestižnějších technologických konferencí na světě. Byla založena v roce 2009 a každoročně se koná v Lisabonu. Konference přitahuje tisíce návštěvníků včetně technologických profesionálů, začínajících firem, investorů, politických představitelů a zástupců médií.

Andrej Sopka Andrej Sopka
Head of Digital, Targetovo
Přečíst článek
Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!
11min. doba čtení

Communication Summit 2024: Nepřestávejte se ptát!

Komunikujte pozitivně, jednoduše, bez greenwashingu a chytře s AI. Takto by se dal obsahově shrnout 7. ročník konference Communication Summit z produkce společnosti Blue Events, který proběhl 5. června v O2 universum. Ať už jste byli mezi čtyřmi stovkami návštěvníků, nebo ne, podívejte se na přehled toho nejdůležitějšího, co během programu zaznělo.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+