Jozef Kováč

Jozef Kováč

SysAdmin

Informace

V CREATIVE sites již 2 roky spravuji servery a služby, které na nich běží jako jsou: storage, databáze, webové a aplikační servery, clustery a sítě které to propojují. Na serverech řeším a navrhuji i jejich softwarovou a hardwarovou architekturu, pro ještě lepší fungování platformy CREATIVE sites.

Poslední články

Automatické dynamické konvertování obrázků
6min. doba čtení

Automatické dynamické konvertování obrázků

Optimalizace obrázků je v dnešní době mobilních zařízení, Google PageSpeed ​​pravidel a CX velmi důležitá. Prozradíme vám, jak správně pracovat s obrázky ve vašem e-shopu z pohledu systémového admina. Získáte přesné tipy a návody na zrychlení e-shopu z první ruky od odborníků, kteří s obrázky pracují již více než dvacet let.

Jozef Kováč Jozef Kováč
SysAdmin
Přečíst článek
Monitoring a předcházení výpadkům
7min. doba čtení

Monitoring a předcházení výpadkům

Funkčnost služeb a hardwaru není samozřejmostí! Proto nepodceňujte monitoring, který je a stále bude základní součástí IT systémů. Monitoring nám neslouží pouze jako prostředek pro rychlé zjištění problému, ale také jako zdroj dat pro optimalizace služeb, předcházení problémům a budoucí plánování. Výpadek nebo zhoršení kvality služeb lze často předvídat na základě dat z monitoringu, což […]

Jozef Kováč Jozef Kováč
SysAdmin
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+