Adam Spiegl
Adam Spiegl

Adam Spiegl

CEO FilipesMedia

filipesmedia.cz

+420 606 703 846 adam@filipesmedia.cz

Informace

Vítejte na mém profilu!

Jmenuji se Adam Spiegl a jsem podnikatel s větším přesahem do marketingu a spoluzakladatel marketingové agentury Filipesmedia. 

Díky možnosti získat praxi v rodinné firmě jsem se již v 18 letech staral o řízení eventů, na kterých jsem často vedl přes 50 lidí. O tři roky později jsem pak založil svou první vlastní firmu, která se díky dobře zvoleným krokům marketingové komunikace rychle rozjela.

Později jsem se ale vrátil do rodinné firmy na pozici marketingového manažera, kde jsem poznal kouzlo marketingu naplno a věděl, kudy povede moje cesta. Brzy po seznámení s Ondřejem Vodehnalem jsem mu oznámil, že spolu vybudujeme největší marketingovou firmu v republice.

Od roku 2018 tak působím jako CEO společnosti Filipesmedia, kde pomáháme růst dalším firmám. Naše práce je o vytváření marketingových strategií, optimalizaci nákladů za reklamu, zvyšování prodejů a povědomí o značce.

Ke 20. listopadu 2023 máme ve Filipesmedia 20 full-time kolegů, přes 130 stálých klientů a rozrostli jsme se o další skvělé společníky, začínající projekty i již úspěšné firmy jako Zápecová Financial.

A pevně věřím, že tímto to nekončí 😉

Znalosti v oboru

Email marketing
Content marketing
E-commerce marketing
Performance marketing
Social media marketing
Digital & Online marketing
PPC
SEO
Analytika
UX, UI, design, použitelnost
PR

Poslední články

Jak na TikTok videa pro firmy
7min. doba čtení

Jak na TikTok videa pro firmy

TikTok už dávno není jen „sítí tanečních výzev“. Ne, že by tento obsah zmizel, proč taky, když lidi baví. Marketingový potenciál TikToku pro firmy je ale čím dál zřetelnější. Věděli jste, že počet českých uživatelů míří už ke 2 milionům a zdaleka nejde jen o děti? Nejvyšší čas založit si svůj účet a začít tvořit […]

Adam Spiegl Adam Spiegl
CEO FilipesMedia
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+