2min. doba čtení

Aldi spustí ve Španělsku online bazar

Německý diskontní prodejce Aldi opět rozšiřuje svou divizi elektronického obchodu. Současným trendem, který vychází z dlouhodobé strategie udržitelnosti, je prodej použitého zboží. Maloobchodní řetězec oznámil přípravu online služby nabízející nepotravinářské produkty.

Aldi spustí ve Španělsku online bazar

Aldi je dobře známý svou diskontní nabídkou a důrazem na slevy. V bazarové kategorii prodává nejen potraviny, ale také non-food produkty a ty se každý týden obměňují. Sortiment nepotravinářských výrobků bude nově k dispozici také online.

Rozšíření omnichannel strategie

Diskontní řetězec již v loňském roce testoval online prodej a doručování potravin. Nyní chce opět rozšířit svůj online kanál o bazarové produkty. Nabídka produktů bude zahrnovat kategorie pro kutily, zahrádkáře, hračky, domácnost, volný čas, sport a malé spotřebiče.

Spuštění internetového obchodu je krokem vpřed v rámci omnichannel strategie společnosti. V rámci příprav na spuštění zahájila společnost nábor nového týmu pro e-commerce. Tento tým bude řídit každodenní činnosti spojené s novou službou online bazaru. 

40 nových supermarketů 

Podle vyjádření společnosti je Aldi ve Španělsku mimořádně oblíbený. V současnosti jeho nabídku využívá více než 6 milionů španělských rodin a těší se stále větší popularitě. Kromě expanze na internetu plánuje Aldi ještě letos otevřít více než 40 supermarketů.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+