2min. doba čtení

Airbnb a Klarna spouštějí v Česku službu Zaplať postupně s Klarnou

Airbnb a Klarna spojily své síly a spustily službu Zaplať postupně s Klarnou, nový způsob, jak si hosté v Česku mohou rozložit náklady na rezervaci pobytu. Dnešní spuštění je součástí postupného globálního zavádění této služby, v jejímž rámci začnou Klarna a Airbnb nabízet alternativní způsob plateb ve dvaceti zemích na třech kontinentech a to nejpozději do začátku roku 2024.

Airbnb a Klarna spouštějí v Česku službu Zaplať postupně s Klarnou
Zdroj: Fintech Finance

Platba za pobyt ve třech bezúročných platbách během dvou měsíců

Služba Zaplať postupně s Klarnou, která byla poprvé spuštěna v Severní Americe v rámci letní verze Airbnb pro rok 2023, umožňuje hostům v Česku požádat o platbu za svůj příští pobyt ve třech bezúročných platbách během dvou měsíců.

Díky bezproblémovým a flexibilním platebním řešením společnosti Klarna nebyla rezervace jedinečných pobytů po celém světě nikdy jednodušší a dostupnější, ať už se jedná o maringotku na Šumavě, domek na stromě v Thajsku nebo třeba palác v Itálii. 

Kathrin Anselm, Country Manager na Airbnb pro region DACH a střední a východní Evropu, uvedla: “Jsme rádi, že můžeme v Česku představit službu Zaplať postupně s Klarnou, která hostům poskytuje větší flexibilitu při rozložení plateb na několik týdnů nebo měsíců. Ať už si rezervujete sólo pobyt nebo organizujete setkání s přáteli, výběr toho správného platebního plánu je nyní mnohem jednodušší.”

Týdenní podcast UPdate

Jedním z hlavních požadavků hostů bylo více možností plateb

Hostům se při placení nabídne možnost buď zaplatit v plné výši v okamžiku rezervace, nebo zaplatit pomocí služby Zaplať postupně od Klarny. V případě druhé varianty budou jednoduše přesměrováni na  platební platformu.

Tereza Obrtáč, Country Manager společnosti Klarna v Česku, uvedla: “Airbnb nám sdělilo, že jedním z hlavních požadavků jejich hostů je více možností plateb. Jsme nadšeni, že Klarna může hostům na Airbnb nabídnout flexibilní možnosti plateb po celém světě!”

Služba Zaplať postupně s Klarnou se ode dneška spouští také v dalších šesti zemích Evropy, včetně Francie, Řecka, Irska, Itálie, Portugalska a Španělska, připojení dalších zemí se očekávají později v průběhu roku.

Zaplať postupně s Klarnou je od dnešního dne k dispozici hostům v Česku pro rezervace v cenovém rozmezí od 850 Kč do 25 000 Kč.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Threads už tahá nitky i do Evropy
3min. doba čtení

Threads už tahá nitky i do Evropy

V červenci letošního roku byla zprovozněna nová aplikace Threads, ale kvůli obavám o ochranu osobních údajů nebyla v EU dostupná. The Wall Street Journal uvádí, že společnost Meta, která za aplikací stojí, by mohla tuto platformu zpřístupnit evropským uživatelům již příští měsíc.

Redakce Redakce
Přečíst článek
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+