2min. doba čtení

Airbnb a Klarna spouštějí v Česku službu Zaplať postupně s Klarnou

Airbnb a Klarna spojily své síly a spustily službu Zaplať postupně s Klarnou, nový způsob, jak si hosté v Česku mohou rozložit náklady na rezervaci pobytu. Dnešní spuštění je součástí postupného globálního zavádění této služby, v jejímž rámci začnou Klarna a Airbnb nabízet alternativní způsob plateb ve dvaceti zemích na třech kontinentech a to nejpozději do začátku roku 2024.

Airbnb a Klarna spouštějí v Česku službu Zaplať postupně s Klarnou
Zdroj: Fintech Finance

Platba za pobyt ve třech bezúročných platbách během dvou měsíců

Služba Zaplať postupně s Klarnou, která byla poprvé spuštěna v Severní Americe v rámci letní verze Airbnb pro rok 2023, umožňuje hostům v Česku požádat o platbu za svůj příští pobyt ve třech bezúročných platbách během dvou měsíců.

Díky bezproblémovým a flexibilním platebním řešením společnosti Klarna nebyla rezervace jedinečných pobytů po celém světě nikdy jednodušší a dostupnější, ať už se jedná o maringotku na Šumavě, domek na stromě v Thajsku nebo třeba palác v Itálii. 

Kathrin Anselm, Country Manager na Airbnb pro region DACH a střední a východní Evropu, uvedla: “Jsme rádi, že můžeme v Česku představit službu Zaplať postupně s Klarnou, která hostům poskytuje větší flexibilitu při rozložení plateb na několik týdnů nebo měsíců. Ať už si rezervujete sólo pobyt nebo organizujete setkání s přáteli, výběr toho správného platebního plánu je nyní mnohem jednodušší.”

Týdenní podcast UPdate

Jedním z hlavních požadavků hostů bylo více možností plateb

Hostům se při placení nabídne možnost buď zaplatit v plné výši v okamžiku rezervace, nebo zaplatit pomocí služby Zaplať postupně od Klarny. V případě druhé varianty budou jednoduše přesměrováni na  platební platformu.

Tereza Obrtáč, Country Manager společnosti Klarna v Česku, uvedla: “Airbnb nám sdělilo, že jedním z hlavních požadavků jejich hostů je více možností plateb. Jsme nadšeni, že Klarna může hostům na Airbnb nabídnout flexibilní možnosti plateb po celém světě!”

Služba Zaplať postupně s Klarnou se ode dneška spouští také v dalších šesti zemích Evropy, včetně Francie, Řecka, Irska, Itálie, Portugalska a Španělska, připojení dalších zemí se očekávají později v průběhu roku.

Zaplať postupně s Klarnou je od dnešního dne k dispozici hostům v Česku pro rezervace v cenovém rozmezí od 850 Kč do 25 000 Kč.

Sdílet článek
Redakce

Ecommerce Bridge je online médium pro e-shopy. marketérů a všechny fanoušky ecommerce. Přinášíme novinky, trendy, video rozhovory, podcasty a odborné články od profesionálů z branže. Sledujeme aktuální dění a publikujeme pravidelný přehled událostí ze světa ecommerce a marketingu.

Týdenní podcast UPdate
Podobné články
Bridge Now

Nejnovější zprávy právě TEĎ

10+ nepřečtených

10+